Be išvaryto trenerio likusi Juodkalnija spurtavo, bet galiausiai subyrėjo mače su zelandais

Pirmą kartą pasaulio čempionate žaidžianti Juodkalnijos rinktinė atsidūrė ant iškritimo ribos.

Be trenerio viduryje rungtynių likę juodkalniečiai F grupės rungtynėse nusileido Naujajai Zelandijai 83:93 (26:31, 18:22, 21:13, 18:27) ir patyrę antrąjį pralaimėjimą iš eilės liko grupės dugne.

Juodkalnijos rinktinė antroje rungtynių pusėje žaidė be vyriausiojo trenerio Zvezdano Mitrovičiaus, kuris dėl ginčų su teisėjais antrojo kėlinio pabaigoje užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo pašalintas iš susitikimo.

Visgi net ir likę be vyr. trenerio juodkalniečiai sugebėjo atkurti intrigą, kai panaikino varžovų 11 taškų persvarą ir ketvirtojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį (67:66).

Tiesa, jėgų užbaigti rungtynes jiems pritrūko – zelandai smeigė tris tritaškius iš eilės ir nurūkę 12 taškų skirtumu iškovojo pirmąją pergalę.

Juodkalnija: Nikola Ivanovičius 18 (2/10 trit., 7 rez. perd.), Nikola Vučevičius 15 (9 atk. kam.), Bojanas Dubljevičius (1/7 trit., 13 atk. kam., 4 per. kam.) ir Petaras Popovičius (6/15 metimai) po 13.

Naujoji Zelandija: Corey Websteris 25 (6/8 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Isaacas Fotu 20 (7/9 dvit., 6/10 baud., 7 atk. kam.), Tai Websteris 11 (0/5 trit.).