Vokietija turėjo pavargti su senegaliečiais (Turkai tik lemiamame ketvirtyje palaužė Juodkalniją)

Antrąją pergalę pasaulio čempionate iškovojo Vokietijos rinktinė (2/2), kuri jau grumiasi nebe dėl medalių, o dėl galimybės dalyvauti atrankoje į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes.

P grupėje vokiečiai tik po atkaklios kovos 89:78 (14:11, 22:26, 30:23, 23:18) įveikė be pergalių liekančius Senegalo krepšininkus (0/4).

Pirmuosius du kėlinius Vokietijos rinktinei sekėsi labai sunkiai. Iki pertraukos europiečiai net atsilikinėjo 36:37.

Tik trečiajame kėlinyje vokiečiams pavyko įjungti aukštesnę persvarą ir išsiveržti į priekį - 58:53.

Persverė mačo svarstykles savo naudai Henriko Rodlo auklėtiniai inicatyvos nebepaleido iki finalinės sirenos ir iškovojo pergalę.

Vokietija: D.Schroderis (4/6 trit., 12 rez. perd.) - 24, J.Voigtmannas (9 atk. kam.) ir D.Theisas po 14, M.Kebleris - 12, R.Benzingas - 11 taškų.

Senegalas: M.Ndouras ir I.Faye'as (7 atk. kam.) po 17, Y.Ndoye - 11, B.Toure - 10 taškų.

Iš kovos dėl apdovanojimų pasaulio čempionate pasitraukusi Turkijos rinktinė (2/2) pasiekė antrąją pergalę.

Ufuko Saricos auklėtiniai O grupėje po permainingos kovos 79:74 (16:26, 16:11, 17:21, 30:16) palaužė Juodkalnijos (0/4) krepšininkus, kurie vis dar lieka be pergalių.

Turkams rungtynių pradžia prasidėjo tragiškai. Varžovų puolimo bangos neatlaikę Turkijos krepšininkai po dešimties minučių atsiliko dviženkliu skirtumu - 16:26.

Antrajame kėlinyje pagerinę gynybą turkai priartėjo - 32:37. Po pertraukos juodkalniečiai ir toliau atrodė kur kas užtikrinčiau už varžovus ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 9 taškų pranašumą.

Geriausią savo žaidimą Turkija pademonstavo ketvirtajame kėlinyje. Po truputį turkai priartėjo prie varžovų - 65:68, o po kelių akimirkų jau pirmavo - 69:68.

Perlaužę mačo eigą turkai iniciatyvos nebepaleido ir iškovojo sunkią pergalę - 79:74.

Turkija: C.Osmanas (1/6 trit.) - 19, M.Mahmutoglu (3/6 trit.) - 17, J.Birsenas (8 atk. kam.) - 15, S.Wilbekinas (13 rez. perd.) - 9 taškai.

Juodkalnija: N.Vučevičius (7 atk. kam.) - 20, D.Needhamas - 13, B.Dubljevičius (8 atk. kam.) - 12, N.Ivanovičius - 8 taškai.