M. Kalnietis apie savo ateitį rinktinėje: „Nežinau, dabar sunku pasakyti“ (J. Mačiulio komentaras)Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį (rugsėjo 9 d.) rungtynėmis su Dominikos Respublika baigė pasirodymą 2019 metų pasaulio čempionate Kinijoje. Lietuviai dvikovą dėl garbės ir fanų laimėjo rezultatu 74:55 (19:14, 19:10, 14:15, 22:16).Po mačo rinktinės įžaidėjas Mantas Kalnietis mintimis vis dar buvo šeštadienio rungtynėse su Prancūzija.

Kokie bus prisiminimai iš pasaulio čempionato Kinijoje?

– Blogi. Mes dar ir dabar tose rungtynės su prancūzais. Dabar norėjome prieš tuos žmones pasirodyti, kurie atvažiavo mus palaikyti. Galbūt dar kažkokių išskaičiavimų yra, bet man asmeniškai nelabai skiriasi devinta ar šešiolikta vieta.

Koks buvo žaidėjų požiūris į teisėjų klaidą mačo su prancūzais pabaigoje ir tai, kas vyko po to?

– Turbūt panašus į visų lietuvių. Buvo apmaudu, nemiegota, nervuotasi. Bet gyvenimas eina į priekį, nieko negali padaryti, turi susitaikyti, kad ir kaip ten bebūtų.

- Ar D. Adomaičio pasitraukimas buvo netikėtas?

– Mes iš jūsų patys sužinojome. Galėjai nujausti. Kaip jis pakomentvo, ne žaidimas, o rezultatas Lietuvai buvo prastas. Normalu, keičiasi treneriai ir nebuvo labai didžiulė staigmena, bet mes to nežinojome.Kuo Adomaitis pasižymėjo per tuos dvejus metus?

- Nežinau, daug tų trenerių rinktinėje mačiau. Nė su vienu iš jų žaidėjams nebuvo kažkokių problemų. Tokia yra Lietuvos rinktinė: jei užsivilkai jos marškinėlius ar trenerio kostiumą, lieki šeimoje. Žmonės keičiasi, bet Lietuvos rinktinė visada išliks.

Pats apie marškinėlių nusivilkimą negalvojate?

– Nežinau, dabar sunku pasakyti. Dar mintys užvakar rungtynėse.

***

Tuo tarpu rinktinės senbuvis Jonas Mačiulis dėkojo fanams už palaikymą.

„Žinome, kad daug kas pavydi mums mūsų fanų, kokie jie fantastiški ir kaip palaiko. Net himno pabaigoje tas šiurpuliukas, užsivedimas žaidėjams yra ir fanai tikrai duoda savo. Tai mums tikrai reikšminga ir ačiū jiems. Čia mažiausia, ką mes galime padaryti – prieiti, paspausti rankas ir padėkoti už tai, kad jie atvažiavo, aukojo savo laiką tam, kad palaikytų mus.

Kalbant apie ateitį. Negali rinktinei pasakyti ne. Pakvies ir važiuosime, tokie jau mes“, – pasakojo J. Mačiulis.


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama