Dviženklę persvarą turėjusius čekus atšaldė įspūdingas B. Bogdanovičiaus šou

Turnyro favorite laikyta Serbijos rinktinė pasaulio krepšinio čempionatą baigė antrąja pergale iš eilės.

Serbai panaikino 13 taškų deficitą ir nugalėję Čekiją 90:81 (20:20, 21:30, 28:12, 21:19) Kinijoje užėmė 5-ąją vietą.

Viena didžiausių turnyro staigmenų tapę čekai antrajame kėlinyje pirmavo 43:30, o po dviejų kėlinių dar turėjo 9 taškų pranašumą (50:41).

Visgi antroje rungtynių pusėje serbai perėmė iniciatyvą ir po atkarpos 13:0 pavijo ir aplenkė varžovus (64:58). Galiausiai, čekus ketvirtajame kėlinyje galutinai pribaigė iš viso 31 tašką pelniusio Bogdano Bogdanovičiaus šou – snaiperis pataikė du iš eilės tritaškius bei padidino serbų pranašumą iki 18 taškų (84:66).

Lemiamos turnyro kovos dėl medalių vyks rytoj – finale varžysis Ispanija ir Argentina, o dėl bronzos kausis Australija ir Prancūzija.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius 31 (7/12 trit.), Nikola Milutinovas 14 (6/6 dvit,, 7 atk. kam.), Stefanas Jovičius 12 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

Čekija: Patrikas Auda 16 (6/8 dvit.), Martinas Peterka 14 (4/5 trit.), Tomašas Satoransky 13 (6 rez. perd.), Ondrejus Balvinas 13 (10 atk. kam.).