Serbų vilčių neišpildęs A. Džordževičius traukiasi iš rinktinėsVilčių pasaulio čempionate Kinijoje neišpildžiusi Serbijos rinktinė liko be vyriausiojo trenerio.Nuo 2013-ųjų rinktinei vadovavęs Aleksandras Džordževičius po paskutinių komandos rungtynių prieš Čekiją paskelbė atsistatydinantis iš savo pareigų.

„Taip, palieku šį postą", – patvirtino 52-erių serbas, su kuriuo Serbijos rinktinė po kartą žaidė olimpinių žaidynių, pasaulio čempionato ir Europos pirmenybių finaluose.

Tiesa, pats strategas serbų žiniasklaidai tikino, jog toks sprendimas nėra susijęs su komandos nesėkme siekiant medalių.

„Būčiau palikęs komandą po pasaulio čempionato net ir tuo atveju, jei būtume pasiekę savo tikslus. Tai – sprendimas, kurį padariau dar prieš vasarą", – sakė A. Džordževičius, atskleidęs, jog nori daugiau laiko praleisti su šeima.

Praeityje Europos ir pasaulio čempionu kaip žaidėjas su Serbijos rinktine tapęs strategas taip pat treniruoja Europos taurėje žaisiančią Bolonijos „Virtus" ekipą.

Serbai šių metų pasaulio čempionate užėmė 5-ąją vietą. Ketvirtfinalyje jie sensacingai nusileido Argentinai, o kovose dėl 5-8 vietų nugalėjo amerikiečius ir čekus.
Alfa.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama