Paieška


Apsilankyk!Reklama

S. Scariolo po triumfo: „Mes turime dėkoti JAV krepšiniui ir NBA“Kinijoje baigėsi pasaulio čempionatas, kurio finale Ispanijos krepšininkai nepaliko jokių šansų Argentinos rinktinei – 95:75 (23:14, 20:17, 23:16, 29:28).Ispanai nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir pasaulio čempionais tapo 13 metų pertraukos – 2006 m. jie auksą laimėjo čempionate Japonijoje.

Po triumfo Ispanijos ekipos treneris Sergio Scariolo kalbėjo:

„Ačiū mano žaidėjams. Jie buvo nuostabūs. Prieš rungtynes mačiau jų susirūpinimą. Reikia rūpintis dėl varžovų ir juos gerbti. Argentina nusipelno mūsų pagarbos. Puikus jų trenerių štabas ir puikūs žaidėjai.

Jie žaidė taip pat gerą čempionatą. Mano sveikinimai keliauja treneriams, medikams, taip pat Toronto „Raptors“ komandai, kuri man leido būti čia ir dirbti šioje neįtikėtinoje komandoje. Taip pat ir Ispanijos krepšinio federacijai, kuri man leido vykti į NBA.

Čempionate mes nebuvome patys aukščiausi, talentingiausi, lažybų bukmekeriai iš anksto mums neskyrė aukščiausių vietų, tačiau sunkiai dirbome ir kietai kovojome lemiamais momentais. Jie neprarado tikėjimo savimi, o tuomet krepšinis jiems atsilygino. Jie buvo to verti“, - pasakojo S. Scariolo.

Treneris nesureikšmino fakto, kad ispanai užėmė aukštesnę vietą, nei JAV krepšininkai.

„Gerbiu tai, ką JAV daro dėl krepšinio. Dabar žmonės dėl JAV pasirodymo juokiasi, negerbia jų, bet aš su tuo nesutinku. Mes turime dėkoti JAV krepšiniui ir NBA. Šiame turnyre jie nepasiekė to, ko iš jų buvo tikimasi.

Parodykime jiems pagarbą. Kad ir kas įvyktų jų darže – jau bus jų, bet kaip žmogus, kuris dirba kasdien su jais NBA, galiu pasakyti, jog garbė būti virš jų šiame turnyre. Tikiuosi, kad jie bus labai stiprūs kitais metais“, - kalbėjo specialistas.BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama