Reklaminis skydelis

Galingo debiuto atgarsiai: nauja D. Sabonio pravardė ir džiaugsmas dėl „vagystės“ iš „Thunder“ (VIDEO)Indianos „Pacers“ vasarą neteko didžiausios ekipos žvaigždės Paulo George‘o, o už puolėją iš Oklahomos „Thunder“ gauta grąža buvo sumaišyta su žemėmis. Vis dėlto tiek ikisezoninių rungtynių ciklas, tiek ir pirmasis reguliaraus sezono susitikimas kardinaliai keičia „Pacers“ aistruolių nuotaikas.

Victoras Oladipo per pirmąjį mačą su 22 taškais buvo rezultatyviausias, o Domantas Sabonis, pakilęs nuo suolo, per 19 min. sumetė visus septynis dvitaškius ir pelnė 16 taškų.Toks iš Oklahomos vasarą į Indianą persikėlusio lietuvio pasirodymas nepraslydo ir pro „Pacers“ žaidimą aprašančių apžvalgininkų akis.

„Saboniui užteko dviejų minučių, kad taptų sirgalių favoritu. Jis – lietuviškasis Davidas Lee, besinaudojantis keliais ir alkūnėmis, tačiau turintis puikų žaidimo pojūtį. Užtvarų statymas yra neįvertintas menas, nebent tu esi iš už Sabonio užtvaros išlendantis jo komandos draugas“, – lietuvio privalumus iš pirmųjų rungtynių vardijo NBC atstovas Bobas Kravitzas.

„X-faktorius: Suh-Bone-is! (lietuvio pavardės tarimas angliškai – Alfa.lt) Išmokite šio žaidėjo pavardę: Domantas Sabonis. 16 taškų su idealiu pataikymu ir 7 atkovoti kamuoliai – jis atrodė fantastiškai, žaisdamas antrajame penkete“, – puolėjo pasirodymu džiaugėsi ir „Fansided“ rašantis Williamas Furras.

Savo straipsnyje apie „Pacers“ pasirodymą amerikietis vertina Indianos žaidėjų pasirodymus balais. D. Sabonį jis įvertino A+ – dešimtukui amerikietiškoje sistemoje prilygstančiu balu. Vienintelis kitas, tokio įvertinimo sulaukęs žaidėjas, buvo ekipos lyderis Mylesas Turneris.Lietuvio pasirodymą įvertino ir jo komandos draugai. Ypač juo džiaugėsi kartu iš Oklahomos atvykęs V. Oladipo.

„Damo (lietuvio pravardė – Alfa.lt) yra rimtas žaidėjas. Jis gali žaisti krepšinį. Kai visi kalbėjo apie mainus, minėjo tik mane, bet aš čia neatvykau vienas. 11 numeris gali žaisti. Tai yra priežastis, kodėl „Pacers“ jo taip norėjo. Kol kas jis vis dar negauna pakankamai dėmesio ir įvertinimo, tą galiu pasakyti kaip jo gerbėjas, brolis ir komandos draugas. Tačiau šiandien jau pamatėte, kaip jis gali žaisti. Sabonis aikštėje gali daryti viską“, – lietuvį gyrė V. Oladipo.

Dar išraiškingiau situaciją įvertino ne pirmą sezoną Indianoje leidžiantis Thaddeusas Youngas, kuris pareiškė, kad „Thunder“ pasigailės sprendimo iškeisti D. Sabonį.

„Jei nuoširdžiai, manau, kad mes ji pavogėme“, – sakė T. Youngas.

„Indystar“ apžvalgininkams itin įsiminė ne tik taiklūs lietuvio metimai bei galingi dėjimai, bet ir kovingumas aikštėje, dėl kurio jis sulaukė ir griausmingų aistruolių ovacijų.

„Ko gero, svarbiausias Sabonio epizodas rungtynėse buvo tada, kai po Lance‘o Stephensono netaiklios baudos jis sugebėjo kamuolį ištraukti iš užribio ir atmesti jį laisvam Damienui Wilkinsui, kuris padidino komandos persvarą iki 11“, – epizodą, kuris sukėlė emocijų bangą tribūnose, apibūdino „Indystar“.

Toks puikus lietuvio debiutas ir galingi dėjimai į krepšį privertė „FOX“ sugalvoti šiam originalią pravardę – „Domination Slamdunkis“.Kitas rungtynes „Pacers“ žais naktį iš penktadienio į šeštadienį, kai namie priims Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus.

Kviečiame pažiūrėti Domanto Sabonio žaidimo epizodus:

alt

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama