Reklaminis skydelis

Lietuvos klubai Europos turnyruose rungtyniauja sėkmingiau negu IspanijosPraėjusią savaitę pagrindiniuose Europos krepšinio turnyruose pergales šventė visos penkios Lietuvos komandos, o tai leido stipriai pagerinti Lietuvai savo pozicijas Senojo žemyno šalių reitinge.

Į reitingą, kuriame skaičiuojamos komandų pergalės Eurolygoje, Europos taurėje ir FIBA Čempionų lygoje, įeina Kauno „Žalgirio", Vilniaus „Lietuvos ryto", Panevėžio „Lietkabelio", Klaipėdos „Neptūno" ir Utenos „Juventus" rezultatai. Lietuviški klubai kol kas iš 26 rungtynių yra laimėję 14 (53,8 proc.).

Šis rodiklis leidžia Lietuvai užimti septintąją vietą Europoje. Daugiau pergalių yra iškovoję tik Turkijos (27-20), Ispanijos (27-33), Vokietijos (26-16), Rusijos (23-9), Prancūzijos (19-16) ir Italijos (16-25) klubai.

Vis dėlto, pagal pergalių procentą lietuviai dar sugeba aplenkti ispanus ir italus bei pakilti į penktąją vietą Europoje. Tarp lietuvių aplenktų šalių yra ir tokius Senojo žemyno grandus kaip Atėnų „Panathinaikos" ir Pirėjo „Olympiacos" turinti Graikija (12-15).alt
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama