Reklaminis skydelis

M. Kuzminskas apie grįžimą į Europą: gal NBA niekam nebūsiu reikalingas (Apie ambicijas, karjeros vingius ir žaidimą rinktinėje) (VIDEO)Vietos Niujorko „Knicks“ netekęs Mindaugas Kuzminskas gyvena laukimo nuotaikomis.

Kol laikrodis skaičiuoja 48 valandas, per kurias bet kuri NBA komanda gali perimti iki kitos vasaros galiojantį lietuvio kontraktą, šis savo „Facebook“ paskyroje atsakė į gerbėjų klausimus.

„Šiandien dar gali perimti mano kontraktą, o jei taip neįvyks, tada bus galima pradėti derėtis su kitomis ekipomis. Bus matyti, kur karjera pasisuks. Dar nežinau nieko konkretaus“, – į klausimą dėl dabartinės savo situacijos atsakė puolėjas.Vis dėlto, žaidėjas teigia, jog šiuo metu yra ramus bei tiesiog laukia, kaip susiklostys įvykiai.

„Dabar viskas yra gerai. Buvo jaudulys, kai nežinojau, kas nutiks. Dabar yra ramiau ir geriau“, – sakė M.Kuzminskas.

Klausimus uždavusiems aistruoliams itin aktualus buvo klausimas, ar yra galimybių 28-erių žaidėją išvysti grįžtantį į kažkurį Europos klubą.

„Pirmenybė bus NBA klubui, nes tai stipriausia lyga. Aišku, gal čia niekam nebūsiu reikalingas ir tada teks galvoti apie Europą“, - Senojo žemyno varianto neatmetė lietuvis.

Gerbėjai lietuvio klausė ir apie tai, kokį prioritetą Kuzia teiks rinkdamasis artimiausią karjeros stotelę.

„Nuo vidurnakčio bus galima pradėti derėtis ir pamatyti, kokie yra pasiūlymai, o tada rinktis, kurios ekipos yra naudingesnės žaidimo prasme, kurios finansiškai. Yra begalė pliusų ir minusų. Galiu tik pasakyti, kad finansinis aspektas nėra pirmoje vietoje. Savo pike turėčiau žaisti, o ne sėdėti ant suolo. Kalbant apie finansus, tada galėjau likti Niujorke ir keliauti su komanda, tačiau prioritetai šiuo metu yra kiti“, – pinigų nesureikšmino M. Kuzminskas.

Beje, netikėtai gavęs atleidimo lapelį bei atsidūręs nežinioje, M. Kuzminskas įgavo netikėtą galimybę padėti Lietuvos rinktinei per artėjančias pasaulio čempionato atrankos kovas. Nors tokia tikimybė labai nedidelė, tačiau pats žaidėjas jos visiškai neatmeta.

„Niekada nesakyk niekada. Jeigu užsitęstų klubo paieškos, kodėl gi ne? Dainius Adomaitis man parašė. Žiūrėsime. Tai nėra tik mano sprendimas“, - rinktinės trenerio domėjimąsi krepšininko situacija atskleidė M. Kuzminskas.

Kiek anksčiau „New York Post“ žurnalistas Marcas Bermanas skelbė, kad pirmosios į lietuvio medžioklę įsitraukė trys NBA komandos – Los Andželo „Lakers“, Čikagos „Bulls“ ir Atlantos „Hawks“.

Reikiamų pinigų puolėjo kontraktui turi ir dar šešios ekipos: Filadelfijos „76ers“, Dalaso „Mavericks“, Fynikso „Suns“, Indianos „Pacers“, Sakramento „Kings“ ir Bruklino „Nets“.alt

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama