Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Broliai Ballai siūlomi ir „Lietuvos ryto“ bei „Šiaulių“ ekipomsPanevėžio „Lietkabelis“ nėra vienintelis klubas Lietuvoje, kuris gavo pasiūlymą į savo gretas pasikviesti garsiuosius LaVaro Ballo sūnus LiAngelo ir LaMelo Ballus.


Skelbiama, jog tokio pat pasiūlymo sulaukė „Šiaulių“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos.

„Vakar šalies krepšinio padangę sujudino žinia, kad broliai Ballai siūlomi „Lietkabeliui“. Tai išgirdę šyptelėjome, nes gavome tokį pat pasiūlymą. Akivaizdu, kad kovą dėl brolių nesunkiai laimėtume, žinant mūsų trenerio Antano Sireikos gebėjimus dirbti su jaunimu bei sutampančią Los Andželo „Lakers“ bei „Šiaulių“ aprangos spalvą. Vis tik, nors mintis apie Šiaulių arenoje brolių žaidimą stebintį Lonzo yra labai viliojanti, šiandien galvojame tik apie pergalę Estijoje“, – feisbuke rašė „Šiauliai“.

Naujausi Krepšinio Bateliai Pigiau - Superfanas.lt

„Sulaukėme nemažai klausimų, ar „Lietuvos ryto“ klubui nebuvo siūlomi broliai Ballai. Norime Jums atsakyti, kad, taip, klubas gavo tokį pasiūlymą. Tačiau atsižvelgiant į jo turinį, manome, kad jo nederėtų svarstyti rimtai. Apskritai, norime, kad pagrindinę „Lietuvos ryto“ komandą papildytų mūsų jaunieji talentai iš „Perlo“. Ir šis procesas vyksta“, – feisbuke paskelbė „Lietuvos rytas“.Primename, kad broliams Ballams intensyviai ieškoma komanda už JAV ribų: jie siūlomi ir daugeliui Europos, ir Azijos klubų.

LiAngelo Ballas yra UCLA universiteto pirmakursis, tačiau dar prieš sezoną, kuomet su komanda viešėjo Kinijoje, apsivogė ir prisidarė problemų. Manoma, kad atletas paliks universitetą.

Tuo tarpu LaMelo Ballas dar turėtų mokytis mokykloje, tačiau 16-metis yra mokomas individualiai, o jo treniravimu rūpinasi pats tėtis LaVaras Ballas.

Verta paminėti, kad pastarasis nuolat žiniasklaidoje kelia vieną skandalą po kito bei mėgsta kritikuoti kitus.

alt


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama