MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Eurolyga: „Žalgiris“ – „Olympiacos“ (Gyvai)

Antradienio vakarą Kauno „Žalgirio" komanda sužais Eurolygos penkioliktojo turo rungtynes. Ant „Žalgirio" arenos parketo susitikime su žalgiriečiais išbėgs Pirėjo „Olympiacos" krepšininkai.

Ginčo kamuolys bus išmestas 20.00 val.

VAIZDO TRANSLIACIJA ČIA

Į Kauną atvykusi Pirėjo „Olympiacos" komanda šio sezono Eurolygoje yra iškovojusi 11 pergalių ir patyrusi 3 pralaimėjimus. Šio vakaro „Žalgirio" varžovė turnyrinėje lentelėje dėl prastesnio įmestų ir praleistų taškų santykio yra rikiuojama antroje vietoje, tačiau tarpusavio dvikovoje yra įveikusi identišką pergalių ir pralaimėjimų rezultatą turinčią Maskvos CSKA ekipą.

Šių klubų susidūrimas tryliktajame ture buvo įsimintinas. Graikijoje vykusiame mače CSKA trečiajame kėlinyje buvo įgijusi dviženklę persvarą, pirmavo ir ketvirtojo kėlinio pradžioje, tačiau „Olympiacos" spurtas 13:0 persvėrė rezultatą šeimininkų naudai. Vėliau įspūdingai atrodė ir beveik pusantros minutės trukusi graikų ataka, per kurią jie po varžovų krepšiu vieną po kito sugriebė net 6 kamuolius. Prie pergalės 88:86 lyderių dvikovoje daugiausiai prisidėjo 25 taškus pelnęs ir 12 kamuolių atkovojęs Jamelas McLeanas, kuris surinko 30 naudingumo balų ir kartu su Aleksėjumi Švedu pasidalijo geriausio turo žaidėjo laurus.

Naujausia NBA Atributika - Superfanas.lt

Už poros dienų komandoms žaidžiant antrą dvigubos savaitės mačą apie save priminė Vassilis Spanoulis. Pirmąsias 10 sezono rungtynių dėl traumos praleidęs veteranas, likus minutei ir esant lygiam rezultatui, įskraidino lemiamą tritaškį į Stambulo „Anadolu Efes" krepšį, padėjusį pasiekti pergalę 61:58 itin nerezultatyviame mače.

Beje, „Olympiacos" yra vienintelė komanda šiame sezone laimėjusi visas 6 dvigubų savaičių rungtynes. Vienintelius pralaimėjimus Eurolygoje Pirėjo ekipa patyrė, kai penktajame ture 51:73 išvykoje nusileido „FC Barcelona" komandai, šeštajame – 62:70 namuose palūžo prieš Luko Lekavičiaus vedamą „Panathinaikos" ekipą bei dvyliktajame – 65:67 iššvaisčiusi turėtą persvarą Bamberge.

Graikijos čempionate „Olympiacos" krepšininkai su 7 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais žengia antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Be iš dalies pateisinamo pralaimėjimo „Panathinaikos" komandai, kuriai 68:71 nusileido dar pačiame pirmajame ture, Pirėjo klubas gruodžio 10 d. išvykoje 62:66 turėjo pripažinti ir Atėnų AEK pranašumą.