Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Ballai pasiekė savo naujuosius namus Birštone: čia praleistas laikas bus nepakartojamas (VIDEO) (LaMelo sulaukė griežtos tėvo pastabos)Mantas Jokubauskas, Rafael Achmedov | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Vėlų trečiadienio vakarą LaVaras Ballas kartu su sūnumis LiAngelo ir LaMelo pasiekė į savo rezidenciją Birštone – „Vytautas Mineral SPA“ poilsio kompleksą su viešbučiu.Po ilgos kelionės laikinus savo namus Birštone pasiekusi ekstravagantiškoji amerikiečių šeimos galva neslėpė geros nuotaikos, tačiau jo sūnūs atrodė išvarginti kelionės, todėl motyvuodami nuovargiu, bendrauti su žurnalistais nepanoro. Tačiau LaVaras, sau būdingu stiliumi, negailėjo pagyrų Lietuvai ir jos žmonėms.

„Štai ir mes! Kelionė nuostabi, o ką jau kalbėti apie tokį sutikimą. Čia nuostabūs žmonės, malonu su visais susipažinti“, – emocijas liejo garsusis šeimos tėvas.

LaVarui ypač patiko „Vytautas Mineral SPA“ rezidencija, kurią amerikietis milijonierius ne kartą pagyrė. „Dabar esu puikioje vietoje, žinau, kad esu reikiamoje šalyje ir jaučiu, kad čia praleistas laikas bus nepakartojamas“, – kalbėjo L. Ballas.

„Visi šnekėjo, kaip mus ištiks kultūrinis šokas ir panašiai. Nejaučių jokio šoko, viskas čia puiku“, – konstatavo jis.

Pamatęs milžinišką, prašmatniai nuklotą vakarienės stalą, LaVaras paklausė: „Ar visada čia valgysime?“Sulaukęs teigiamo restorano atstovo atsakymo, L. Ballas atrodė pamalonintas.

„Žinote ką? Pasidėsiu savo krepšį ir pirmas užsiimsiu vietą“, – kalbėjo L. Ballas.

Priėjus padavėjui, vyras užsisakė vandens su daugybe ledo. „Puikus vanduo!“, – numalšinęs troškulį sušuko amerikietis.

Netrukus prie vakarienės stalo prisijungė ir broliai Ballai, tačiau tėvo nuotaika trumpam subjuro pamačius sūnaus elgesį.

Kai jauniausias LaVaro sūnus – 16-metis LaMello Ballas – prie stalo išsitraukė išmanųjį telefoną ir ėmė jį maigyti, tėvas labai supyko. Emocingai pagestikuliavęs rankomis, milijonierius savo sūnui ištarė keletą griežtų žodžių ir išmanusis telefonas greitai vėl pradingo LaMelo kišenėje.

Taigi, 3,2 mln. sekėjų, kuriuos „Instagram“ tinkle turi LaMello, pirmojo įrašo iš Lietuvos dar turės palūkėti.

Vėliau prie stalo atėjo ir kartu į Prienus atvykusi jaunųjų krepšininkų mama, LaVaro žmona Tina, tačiau tuomet žiniasklaidos atstovai buvo paprašyti pasitraukti.

Kaip pavyko sužinoti Prienuose, visas Ballų šeimos ketvirtadienis bus skirtas poilsiui, o penktadienį po pietų įvyks oficiali brolių pristatymo konferencija.

Kaip pavyko sužinoti, Ballų šeima ypač mėgsta nenugriebtą pieną. Taip pat jų prašymu viešbutyje visuomet bus apelsinų sulčių, įvairių vaisių, užkandžių.

Kartu su Ballų šeimyna į Birštoną atvyko ir visa realybės šou „Ball in the Family“ komanda. Lietuvoje planuojama tęsti šios populiarios TV laidos filmavimą.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

altMantas Jokubauskas, Rafael Achmedov | DELFI.lt ir Krepsinis.lt


Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama