Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

LiAngelo Ballo mylimoji - seksuali socialinių tinklų žvaigždė: jai tik aštuoniolika, o kaip atrodo! (FOTO)DELFI.lt

Į Lietuvą atvykę Ballai sukėlė milžinišką šurmulį. Tačiau kas liko už kadro?Viena detalė nepraslydo gerbėjams pro akis – tai vyresnėlio LiAngelo socialiniuose tinkluose besišypsanti gražuolė, kuri savo mylimojo liko laukti anapus Atlanto.

Kas ta gražuolė? Tai neseniai 18-ajį gimtadienį atšventusi Isabella Morris.

Merginą drąsiai galima vadinti socialinių tinklų žvaigžde. Vien „Instagram“ tinkle ją seka daugiau nei 130 tūkstančių gerbėjų.Tiek devyniolikmetis LiAngelo, tiek Isabella mielai dalijasi bendromis nuotraukomis savo socialinių tinklų paskyrose ir negaili vienas kitam meilių žodžių.

Į Lietuvą LiAngelo atvyko kartu su jaunėliu broliu LaMello. Panašu, kad šešiolikmečiui neteko sekti vyresnėlio pėdomis ir už tūkstančių kilometrų palikti savo mylimosios. Nors dar visai neseniai jo glėbyje šildėsi tikra gražuolė, rudens pabaigoje užsienio žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog paauglių santykiai nutrūko.

Primename, kad pirmosios oficialios Ballų konferencijos metu žurnalistės klausimas apie merginą bei simpatijas skriejo būtent vyresnėliui LiAngelo. Išgirdęs komplimentų bei klausimą, ar jis turi merginą, LiAngelo pasimetė, nieko neatsakė, tačiau lūpose buvo galima įskaityti žodžius „taip“ ir „ačiū“.

Akimirka, kuri apskriejo viso pasaulio žiniasklaidą:LiAngelo ir Isabella:


alt

alt


DELFI.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis