Reklaminis skydelis

L. Ballas piktas ir pažėrė kritikos V. Šeškui: „Duokit mano vaikinams kamuolį ir jie įrodys savo vertę. Jais reikia pasitikėti“ (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Savo sūnų debiutinį mačą „Betsafe-LKL“ čempionate ekscentriškas LaVaras Ballas beveik tris kėlinius stebėjo gana abejingai ir ramiai. Porą kartų atrodė, kad nuobodulio pagautas tėvas snaudžia.Tik trečio ketvirčio pabaigoje jis emocingai reagavo į jaunėlio LaMelo perimtą kamuolį iš brolio Kšištofo, o vėliau stebėjosi LaMelo gauta nesportine pražanga prieš Gintarą Leonavičių.

LaVarą kiek išjudino tarp trečio ir ketvirto kėlinių pertraukos arenos pranešėjo kvietimas išbandyti sėkmę metant iš vidurio linijos. Energingai pakilęs iš VIP svečiams skirtos pirmos eilės LaVaras sulaukė audringo žiūrovų palaikymo. Fortūna nusisuko, iš aikštės centro paleistas kamuolys dukart skriejo pro šalį.

„Lietkabelis“ įveikė svečius 95:86, o lygoje debiutavę Ballai mačą paliko be taškų. LiAngelo per 9 minutes prametė du tritaškius ir dvitaškį bei kartą suklydo, o LaMelo per 5 minutes nepataikė trijų tritaškių ir dvitaškio, bet atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį.Po mačo LaVaras dar geras 15 minučių noriai fotografavosi su žiūrovais, o eidamas link rūbinių krepsinis.lt teigė, kad sūnų debiutas jo nenuvylė.

„Jiems reikia žaisti, duokite jiems žaisti! Rungtynės lyginant su antradieniu yra skirtingos. Čia kiti greičiai. Bet abu vaikinai tryško energija, LaMelo bėgo į priekį, bet nebuvo daugiau prisijungiančių. LiAngelo taip pat energijos turėjo, bet negavo perdavimų. Ką gali padaryti, kai neturi kamuolio, kai negauni perdavimų? Duokit jiems kamuolį ir jie įrodys savo vertę. Jais reikia pasitikėti. Matėte kiek arenoje žmonių? Daugelis jų dėl mano berniukų“, – energingai dėstė tėvas L. Ballas.Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt

DELFI.lt ir Krepsinis.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama