Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Big Baller Brand Challenge Games": „Vytautas" - „Lietuvos ryto" dubleriai (VAIZDO TRANSLIACIJA)Prienų-Birštono „Vytautas" šiandien stos į kovą antrajame „Big Baller Brand Challenge Games" turnyro mače, o jį nuo pat pirmojo arbitro švilpuko pradės abu broliai Ballai.Pirmajame mače praėjusį antradienį prieš Kauno „Žalgirio" dublerius į startinį penketą buvo įtrauktas tik LiAngelo, o savaitgalį Lietuvos krepšinio lygos mače su Panevėžio „Lietkabeliu" abu amerikiečiai į mačą įsijungė nuo atsarginių suolo.

Vis dėlto, kad šį kartą gausiai Ballų rungtynes stebintys krepšinio aistruoliai galės išvysti abu brolius jau nuo mačo pradžios „Vytauto" klubas pranešė „Instagram" socialiniame tinkle.

„Abu broliai Ballai Melo ir Gelo (Ballų pravardės - Alfa.lt) šiandien rungtynes pradės startiniame penkete", - rašoma „Vytauto" paskyroje.

Pirmajame draugiško turnyro mače neblogai pasirodę ir kartu 29 taškus pelnę Ballai buvo kiek prigesinti šeštadienį, kai prieš 4-oje vietoje LKL žengiančius panevėžiečius kartu prametė visus septynis metimus bei taip ir nesukrapštė nė taško. Tiesa, šiandien vėl galima tikėtis rezultatyvaus brolių žaidimo bei daug jų žaidimo minučių, kadangi šis turnyras yra skirtas savotiškai krepšininkų reklamai.

Rungtynės Prienuose su Vilniaus „Lietuvos ryto" dubleriais prasidės 20:30 val.

alt

Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama