Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Aršų Š. Jasikevičiaus riksmą pamatę ispanai padarė išvadą, kodėl „Žalgiris“ laimi taip dažnai (VIDEO)Vienu iš įsimintiniausių Kauno „Žalgirio“ ir Bambergo „Brose“ rungtynių Eurolygoje epizodų tapo itin piktas Šarūno Jasikevičiaus riksmas, skirtas aukštaūgiui Brandonui Daviesui.Baigiantis trečiajam kėliniui „Žalgirio“ strategas itin aršiai apšaukė ant atsarginių suolo prieš minutės pertraukėlę žingsniuojantį amerikietį, o šio epizodo vaizdo įrašas ėmė plisti socialiniuose tinkluose.

Savitą išvadą pasižiūrėję šį epizodą padarė Ispanijos krepšinio portalo „Kia en Zona“ žurnalistai.

„Tai štai kodėl taip dažnai laimi Jasikevičiaus komanda. Geriau jau nepralaimėti, nes jums nutiks štai taip“, – su humoru rašo ispanai, ironizuodami, kad „Žalgirio“ žaidėjai tiesiog bijo Šaro ir dėl šios priežasties stengiasi vengti nesėkmių ir jo pykčio.

Tiesa, šį kartą Šaro riksmas laimėti kauniečiams nepadėjo. „Žalgiris“ Bamberge suklupo 86:93.

Socialiniuose tinkluose Jasikevičiui prilipdyta ir „Željko Šaro“ pravardė, omenyje turint žalgiriečių trenerio panašumą į emocijų taip pat neslepiantį „Fenerbahče“ strategą Željko Obradovičių.

„Šaras tikrai neslepia emocijų“, – dalindamasis epizodo vaizdo įrašu pažymi ir Eurolygos partneris portalas Eurohoops.net.

Tuo metu pats Šaro apšauktasis B. Daviesas situaciją, dėl ko nusipelnė trenerio rūstybės, pabandė paaiškinti portalui 24sek.lt. Anot žaidėjo, strategas ant jo rėkė dėl padarytos klaidos, tačiau kur suklydo konkrečiai, neįvardijo.

„Tai nutiko dėl mano klaidos. Aš tuo metu galvojau kiek kitaip. Bet išsiaiškinome, kad suklydau“, – dėstė B. Daviesas.

Primename, kad „Žalgiris“ ketvirtadienio vakarą žais jau antras Eurolygos rungtynes šią savaitę. Kauniečių varžovais bus Valensijos „Basket“ krepšininkai.

alt

alt


DELFI.lt ir Krepsinis.ltKomentarai  

 
#1 ramutė 2018-01-18 19:14
jasikevičiau ,psiche nedaryk gėdos lietuvai gerk vaistus jai darpadės otai jau laikas tau už užtvaro zoologijos sode
Citata
 

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama