Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

LaVaras Ballas persigalvojo? Ballai Lietuvą gali palikti anksčiau, nei planavoGarsioji Ballų šeimynėlė Lietuvoje gali ir neužsibūti. JAV žiniasklaida skelbia, kad Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos naujokai - šešiolikmetis LaMelo ir devyniolikmetis LiAngelo Ballai po „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiško turnyro gali palikti Lietuvą.Pranešama, kad toks buvo pirminis LaVaro Ballo planas prieš atvykstant į Lietuvą.

Tiesa, kiek vėliau LaVaras teigė, kad kartu su „Vytaute“ žaisiančiais sūnumis Lietuvoje bus ilgiau, nei dvi savaites. Panašu, kad lietuvių svetingumas ėmė keisti skandalingojo amerikiečio planus.

„Būsiu čia šešias savaites, – atskleidė LaVaras ir tuoj pat pridūrė. – O mano vaikinai? Jie čia bus iki sezono galo.“„Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių ciklas baigsis sausio 28 dieną, kuomet „Vytautas“ sužais paskutinias rungtynes su Jonavos „Jonava“ krepšininkais.

Primename, kad LiAngelo ir LaMelo „Vytauto“ klube turėtų žaisti mažiausiai mėnesį, vėliau kontraktas bet kada galės būti nutrauktas.

Prienų ir Birštono klubas amerikiečiams yra pirmoji profesionali komanda.

Broliai Ballai „Big Baller Brand Challenge Games“ turnyre sužaidė trejas rungtynes, kuriose „Vytautas“ nugalėjo Šakių „Vyčio“, Vilniaus „Lietuvos ryto-2“ ir Kauno „Žalgirio-2“ komandas.

LaMelo Ballas vidutiniškai renka po 18,3, o LiAngelo - po 23,3 taško.

Amerikiečiai debiutavo ir LKL pirmenybėse, kuomet „Vytautas“ kovojo su Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjais. Tiesa, tuomet abu atletai taškų nepelnė.

Gruodžio pradžioje pasirašius kontraktą, Prienų ir Lietuvos vardas per kelias valandas nuvilnijo Jungtinių Valstijų žiniasklaidoje, televizijos pranešėjams vis bandant teisingai ištarti miesto ar klubo, kuriame jie žais, pavadinimą.

alt

BasketZone.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama