Reklaminis skydelis

Kas teisus? Rinktinės trenerio sukritikuotas D. Motiejūnas atskleidė kitą situacijos pusęDainius Adomaitis praėjusią savaitę paskelbė galutinį antrajame pasaulio čempionato atrankos „lange" dalyvausiančių krepšininkų sąrašą, o jame ir vėl nebuvo Kinijoje rungtyniaujančio bei teoriškai atvykti galinčio Donato Motiejūno.Paprašytas pakomentuoti šią situaciją, rinktinės strategas pareiškė, jog kvietimas žaidėjui buvo išsiųstas, tačiau jokio atsako iki nustatyto termino nebuvo gauta.

„Visiems kandidatams buvo išsiųsti kvietimai, į kuriuos klubai visada atsako. Šį kartą kai kurie klubai neatsakė, tačiau patys žaidėjai pasakė, kad tikrai atvyks, o iš Donato klubo nebuvo sulaukta jokio atsakymo. Tik vakar buvo susisiekta ir pasakyta, kad kreiptųsi į federaciją. Manau, kad turime žaidėjų sąrašą ir remkimės tais žaidėjais, kurie, kaip žinome, nori atstovauti rinktinei", – ketvirtadienį teigė Lietuvos rinktinės strategas.D. Adomaitis netgi netiesiogiai užsiminė, jog D. Motiejūnui atstovauti rinktinei trūksta noro.

„Man kaip treneriui labai svarbu, kad žaidėjai norėtų atvažiuoti į rinktinę ir man nereikėtų jų įkalbinėti. Toks būtų mano trumpas komentaras, o daugiau veltis į kalbas nesinori", – sakė treneris, taip įplieksdamas diskusiją tarp krepšinio gerbėjų – ar žaidėjui apskritai verta keliauti iš Kinijos tam, kad pagelbėtų Lietuvos rinktinei kautis su tokiais varžovais kaip Vengrija ar Kosovas?

Vis dėlto portalo 15min.lt kalbintas žaidėjas atskleidė ir kitą šios situacijos pusę. D-Mo teigė, jog su juo niekas nesusisiekė, o bandymai kreiptis į klubą nebuvo rimti.

„Sunku ką ir pasakyti. Su manimi iš rinktinės niekas nesusisiekė. Nei skambino, nei parašė bent jau SMS žinutę. Gal tie žodžiai reiškia, kad pats turiu skambinti ir prašyti paimti mane į rinktinę. Iš kitos pusės, matyt, taip ir esu reikalingas. Kaip suprantu, federacija atsiuntė raštą klubui, kad mane išleistų į rinktinę. Klubas, naudodamasis taisyklėmis, nukreipė juos į Kinijos krepšinio federaciją. Spėju, tuo viskas ir baigėsi", – 15min.lt sakė krepšininkas.

D. Motiejūnas taip pat paneigė, kad esą neturi noro atstovauti rinktinei ne oficialiuose čempionatuose, tačiau žemesnio lygio jų atrankose.

„Noriu ir visada norėjau", – apie žaidimą rinktinėje sakė D. Motiejūnas.

Tad kas šioje situacijoje visgi yra teisus?

alt


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama