Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

LaVaras atskleidė netikėtą planą, kuriuo nustebino ir NBA pasaulįGarsusis JAV milijonierius LaVaras Ballas, kuris į mūsų šalį atsivežė du perspektyviais krepšininkais laikomus savo sūnus – 16-metį LaMelo ir 19-metį LiAngelo – dar kartą pareiškė, jog nori vienoje komandoje matyti visas tris savo atžalas ir net tam turi grandiozinį planą.Jis atskleidė, kad jo sūnus Lonzo Ballas 2020-aisiais nepratęs sutarties su „Lakers“, jei klubas neužtikrins, kad Los Andžele žaistų visi trys broliai Ballai – Lonzo, LiAngelo ir LaMelo.

Toks LaVaro Ballo planas sudrebino visą JAV žiniasklaidą.„Mano noras, kad visi trys Ballų berniukai žaistų „Lakers“, o jei tai nenutiks, turiu kitą planą.

Jeigu artėjančioje naujokų biržoje jie nepasirinks Gelo, aš jį sugrąžinsiu į Prienus, kur kartu su Melo rungtyniaus iki 2020 metų. 2020 metais paskelbsiu, kad Lonzo nepratęs sutarties su „Lakers“ ir galės pereiti į bet kurią kitą NBA komandą, kuri norės matyti  visus tris berniukus.

Tai yra planas. Žinau, kad Lonzo žaidžia geriausiai, kuomet šalia yra jo broliai. Tai yra mano tikslas. Tai puiki galimybė surinkti visą karališkąją seką “, – JAV žiniasklaida cituoja 24sek.lt.

Primename, kad LaVaras tikisi, kad LiAngelo kitąmet rungtyniaus „Lakers“, o LaMelo iki 2020-ųjų NBA naujokų biržos rungtyniaus Prienų-Birštono „Vytauto“ komandoje.

Visgi jeigu atletui nepavyks praverti NBA durų, jis taip pat turėtų likti Lietuvoje iki 2020 metų, o tuomet tėtušis LaVaras tikisi rasti jiems visiems vieną NBA komandą.

alt


BasketZone.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama