Reklaminis skydelis

L. Ballas dar kartą metė pirštinę M. Jordanui: aš jį tikrai sutraiškyčiau, o rungtynes surengčiau čia, Lietuvoje, kur mane visi palaikytųDELFI.lt ir Krepsinis.lt bei BasketZone.lt

Lietuvoje viešintis charizmatiškasis LaVaras Ballas lankėsi DELFI redakcijoje ir tiesioginės konferencijos metu davė išskirtinį interviu. 50-metis amerikietis dar kartą pareiškė, kad sunaikintų NBA legendą Michaelą Jordaną.„Dabar visa žiniasklaida rašo tuos negatyvius dalykus apie mane, kaip ir apie mano sūnų Lonzo, tačiau jis yra nuostabus krepšininkas, tai jo nesustabdys.

Visai kaip ir aš, aš juk vienas geriausių pasaulio krepšininkų, nors net nežaidžiu krepšinio. Jie mane lygina su Michaelu Jordanu, jie manęs klausia, LaVarai, ar tu įveiktum Jordaną vienas prieš vieną? Taip, kalbėkit apie tai, vienas prieš vieną aš jį pribaigčiau. Jam dabar 55-eri ir jis rūko cigarus... Aš į tikrai sutraiškyčiau. Paskambinsiu jam dabar pat. Surengsime rungtynes čia, Lietuvoje, nes visi čia palaikytų mane“, - pareiškė LaVaras.Aikštingasis tėtušis taip pat atskleidė, kad nuolat motyvuoja savo vaikus būti geresniais nei MJ.

„Kaip sakiau, jis geriausias visų laikų žaidėjas ir visi nori jį įveikti, tai gerai. Savo berniukams kartojau nuo vaikystės – kažkas privalo būti geresnis už Jordaną, kodėl ne jūs? Jūs jau turite geresnę pradžią“, - teigė LaVaras Ballas.

Primename, jog kiek anksčiau LaVaras taip pat yra sakęs, kad nugalėtų M. Jordaną.

„Aš net nebuvau profesionalu, o visi kalba apie mane ir Jordaną. Jis sako, kad nugalėtų mane tik su viena koja. Ką gi, aš jį įveikčiau su viena ranka. Atrodytume lyg abu turėtume negalią“, – tikino Ballas.

alt

alt


Rokas Grajauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama