Reklaminis skydelis

Nauja šou serija: Ballus nustebinusi žinia apie „Vytautą“ ir juoką kelianti LaMelo reakcija pirmą kartą paragavus „Vytauto“ mineralinį (VIDEO)Ballų nuotykiai Lietuvoje tęsiasi, o realybės šou kūrėjai kas savaitę pristato po naują seriją apie šios šeimos kasdienybę Prienuose.Šį kartą tėtušis LaVaras jaunėliui sūnui pristato jo karjeros planą, kuris, švelniai tariant, visiškai nenudžiugina LaMelo.

„Dvejų metų planas“ – taip vadinasi realybės šou dalis, kurioje LaVaras savo sūnui atskleidžia, jog yra numatęs, kad šis Prienuose galėtų rungtyniauti, kol sulauks 18-os, o tada galėtų žengti į NBA.

„Kalbėjausi su treneriu ir jis mane patikino, kad tavo žaidimas jam patinka ir net labai. Treneris pasakė, jog jam reikia lyderio, tačiau tu dar negali būti lyderiu. Žinai, kodėl? Nes tu neklausai, ką tau sako treneris, ir nesielgi kaip lyderis. Kai rūbinėje šneka treneris, jūs su broliu naršote telefone. Tai nepagarbu“, – jaunėlį sūnų auklėjo tėtušis, liepęs jam nueiti pas Virginijų Šeškų ir atsiprašyti už savo veiksmus.

Tiesa, svarbiausią žinią sūnui tėvas pasakė kiek vėliau, prasitaręs, jog jau kalbėjo su treneriu ir kone sutarė, kad jis Prienuose praleis dar bent du sezonus.Į tai LaMelo reagavo ne itin džiugiai ir nustebęs klausėsi tėvo toliau, tačiau buvo akivaizdu – toks planas jaunam sportininkui nėra prie širdies.

„O, ne. Jokių komentarų“, – apie tėtušio planą realybės šou kūrėjams tepratarė LaMelo.

„Puoselėk savo santykius su treneriu, būk pagarbus, nes po šio sezono tu atvyksi čia ir vėl“, – toliau auklėjo LaMelo tėvas.

Visą garsiosios šeimos realybės šou seriją žiūrėkite čia:alt


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama