Reklaminis skydelis

LaVaras pareiškė, kad „Vytautas“ LKL nugalėtoju taps greičiau, nei „Lakers“ laimės NBA čempionų žiedus: „Du Ballai komandoje geriau, nei vienas“DELFI.lt ir Krepsinis.lt bei BasketZone.lt

Lietuvoje viešintis charizmatiškasis LaVaras Ballas lankėsi DELFI redakcijoje ir tiesioginės konferencijos metu davė išskirtinį interviu.50-metis amerikietis pusiau juokais pusiau rimtai tvirtino, kad Prienų-Birštono „Vytautas“ LKL nugalėtoju taps greičiau, nei Los Andželo „Lakers“ laimės NBA čempionų žiedus. Kodėl? Todėl, kad du Ballai komandoje geriau, nei vienas.

Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda, kurios nariais tapo LaMelo ir LiAngelo, jau spėjo išgarsėti įvairiose pasaulio šalyse, o ypač – už Atlanto.LaVaras Ballas per du mėnesius taip pat patyrė ir šilto, ir šalto – savo sūnus nuolat aukštinantis tėvas stebėjo sunkų atžalų startą profesionalų krepšinyje, džiaugėsi pirma „Vytauto“ pergale LKL čempionate, susikirto su Virginijumi Šeškumi ir netgi pats stojo už Prienų komandos vairo,o paskutiniai amerikiečio bandymai vadovauti komandai nebuvo sėkmingi.

Tačiau šou verslo rykliu pelnytai vadinamas L. Ballas, regis, niekada nepraranda entuziazmo. Jis atskleidė, kad „Vytautas“ turi geresnius šansus laimėti titulą, nei NBA lygoje rungtyniaujanti „Lakers“, kurioje rungtyniauja Lonzo Ballas.

„Prienų „Vytautas“ yra geresnis, nes du Ballai geriau negu vienas!“ - pareiškė LaVaras.

alt

alt


Rokas Grajauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama