Reklaminis skydelis

Į Kauną atvykę M. Kuzminskas ir A. Gudaitis nenusiteikę nusileisti: turime laimėti prieš „Žalgirį“DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Antradienio vakarą sausakimša Kauno „Žalgirio“ arena stebės Eurolygos 27-tojo turo mūšį tarp žaliai baltų ir Milano „Armani Olimpia“ ekipos. Per šią dvikovą žiūrovai aikštėje išvys neįprastai daug lietuvių – du iš jų atstovauja Italijos komandai.Tai – iš Niujorko į Milaną persikėlęs Mindaugas Kuzminskas ir Vilniaus „Lietuvos rytą“ palikęs Artūras Gudaitis.

Abu jie kartu su kitais „Armani Olimpia“ nariais, išskyrus madų sostinėje likusį trečią lietuvį – Mantą Kalnietį, pirmadienio vakarą lėktuvu nusileido Kaune.

„Kai žaidžiau Malagoje trejus metus, kiekvieną sezoną norėdavau patekti į tą pačią grupę (su „Žalgiriu“) ar reguliariajame sezone, ar kai dar būdavo TOP-16 etapas, bet vis nepavykdavo. Dabar taip susiklostė aplinkybės, kad esu čia.

Manau, kad bet kokiu atveju bus smagu. Svarbiausia neperdegti, reikia ramiai pradėti, pabandyti atsiriboti nuo visų aplinkinių“, – viešnage į Lietuvą džiaugėsi M. Kuzminskas.Pasiteiravus, kaip Milane laikosi Mantas Kalnietis, M. Kuzminskas šyptelėjo.

„Gerai laikosi. Dabar neskrido, nes kai išvažiuojame mes su komanda, jis sportuoja pagal individualų planą, o kai būname kartu, jis sportuoja su komanda. Situaciją patys žinote, yra kaip yra. Man, kaip draugui, gaila, kad ji tokia, nes manau, kad atrastume tą ryšį aikštelėje – vis tiek ne vienerius metus žaidėme kartu“, – tikino Mindaugas.

Paprašytas pakomentuoti, ar yra laimingas Milane ir nesigaili savo sprendimo ilgiau nebelaukti NBA klubų pasiūlymų, M. Kuzminskas atsakė filosofiškai.

„Gyvenime taip dažnai reikia priimti tuos sprendimus – kiekvieną dieną. Ar didelius, ar mažus. O jeigu dėl kiekvieno sprendimo gailėsiesi, tai čia bus tada labai sunku. Aš linkęs gyvenime dėl nieko nesigailėti.

Manau, kad aš ir pats dar nedemonstruoju to, ką norėčiau. Esu kalbėjęs ir su treneriu apie tai, kad dar nesu patenkintas tuo, jog rungtyniauju tik ketvirtoje pozicijoje, nes tikiu, kad trečioje turėčiau pranašumą. Bet jie bando ir mane labiau įvesti į žaidimą, ir aš pats priprasti prie tokios sistemos“, – kalbėjo M. Kuzminskas.

Puolėjas pridūrė, kad būtinai veršis į Lietuvos rinktinės sudėtį vasarą, jei tik leis sveikata.

„Net nėra kalbų. Jeigu viskas gerai, būsiu sveikas, tai tikrai jokių problemų ir žadu žaisti“, – tvirtino jis.

Tuo metu Artūras Gudaitis, kuris yra rimtas „AX Armani“ ginklas po krepšiu ir per rungtynes pelno po 9,5 taško, atkovoja po 6 kamuolius bei renka po 14,3 naudingumo balų, apie laukiančią dvikovą kalbėjo optimistiškai.

„Eurolygoje kiekvienos rungtynės yra svarbios. Mes žaisime dėl garbės, o „Žalgiris“ dėl patekimo į TOP-8. Akcentuojame, kad turime laimėti ir stengsimės tai padaryti.

Niekam ne paslaptis, kad „Žalgiris“ demonstruoja gerą žaidimą. Jie kiekvienose rungtynėse varžovą atakuoja vis kitaip ir ieško silpnų pusių kiekvienose mismatch situacijose. Pirmose rungtynės mus atakavo žaisdami nugara, todėl turėsime į tai atkreipti dėmesį“, – pastebėjo mūsiškis..

A. Gudaitis taip pat neseniai buvo sulaukęs NBA vadovų vizito.

„Jie sakė, kad laukia manęs vasarą, išsakė savo norus ir tiek. Žiūrėsime, kaip rinktinės reikalai, jeigu bus proga, vyksiu.

„Rinktinei vasara visada sakau „taip“, – užtikrintai pareiškė A. Gudaitis.

Visą straipsnį skaitykite čia


alt

alt

DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama