Reklaminis skydelis

Emocingame ir šiurpuliukus keliančiame Eurolygos vaizdo klipe – „Žalgirio“ sėkmės fenomeno istorija (VIDEO)Puikų krepšinį šio sezono Eurolygos turnyre demonstruojantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai nustebino ne tik daugelį savo aistruolių, krepšinio specialistų, tačiau, panašu ir pačią Eurolygą.Socialinėje erdvėje, oficialiame šio turnyro puslapyje „Twitter“ tinkle, patalpintas vaizdo klipas, kuris pavadintas „Kaip toli ši komanda gali eiti?“.

Klipe savo įspūdžiais dalinasi sirgaliai, ekipos žaidėjai bei pagrindiniu pergalių kalvių vadinas treneris Šarūnas Jasikevičius.

„Kaip varžybos prasideda visi tampame tarsi viena šeima. Nesvarbu iš kokio tu miesto, kokio esi amžiaus, visi palaikome tą pačią komandą“, – vaizdo klipo pradžioje pasakoja ekipos aistruolis.

Savo ruožtu kitas ekipos sirgalius sako, neturintis jokių abejonių, kad kauniečiai žengs į atkrentamųjų rungtynių etapą, čia pat pridurdamas, koks svarbus „Žalgiris“ yra visam miestui.Pirmus metus kauniečių ekipoje žaidžiantis legionierius Aronas White‘as vaizdo klipe pasakoja savo įspūdžius iš žaidimo Kauno komandoje.

„Jie gyvena su _žaliu_ krepšiniu, kai žaidžiame namuose, patekti į atkrentamąsias ir žaisti savo aikštėje, būtų nuostabu“, – mintis dėsto amerikietis.

Savo ruožtu kitas ekipos naujokas Axelis Toupane‘as sako, kad didžiausias šio sezono ekipos sėkmės nuopelnas – puikus trenerių kolektyvas, kurie įpūtė pasitikėjimo savo jėgomis visai komandai, o tai – vienas pagrindinių raktų į sėkmę.

„Manau, kad komanda tiki, jog gali įveikti šiais metais visus, ypač savo aikštėje. Manau, kad tikėjimas ir mentalitetas, kad tu gali įveikti kitus, tai yra didžiausias patobulėjimas šios komandos, kuris įvyko per keletą paskutinių metų. Kai tu tiki, visada yra vilties“, – savo mintis dėsto kauniečių pagrindinis vairininkas Š. Jasikevičius.

Visą vaizdo siužetą galite rasti ČIA:alt

Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama