Reklaminis skydelis

Š. Jasikevičius žalgiriečius trauks dar labiau į viršų: o kodėl nekovoti dėl namų pranašumo? (VIDEO)Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo svarbią pergalę Eurolygos 27-ojo turo rungtynėse, o įveikę Milano „Armani AX“ komandą 77:65 visiškai priartėjo prie ribos, kuri skiria ekipą nuo išsvajoto TOP 8.Po mačo kalbėjęs kauniečių treneris Šarūnas Jasikevičius sakė, kad pagrindiniai raktai į sunkią pergalę buvo žaidėjų kovingumas ir gera gynyba visas 40 minučių.

Treneris liko patenkintas ir tais žaidėjais, kurie puikiai susitvarkė su įtampa, kuomet komanda esanti šalie išsvajoto TOP 8 nepalūžta, o pirmą kartą tokį spaudimą jaučiantys žaidėjais dar labiau susitelkė ir pademonstravo charakterį.

„Žalgirio“ strategas gyrė puikų mačą Milano ekipoje sužaidusį Artūrą Gudaitį, sakydamas, kad vidurio puolėjas pasinaudojo savo šansais, taip pat gerai kartojo komandos draugų metimus, o be to, šiandien atakavo krepšį labai taikliai.Paklaustas, ar komanda jau jaučia, kad visiškai priartėjo prie Eurolygos TOP 8 turnyro, treneris teigė, kad pats kažkokios išskirtinos įtampos nejaučia, tiesa, nežino, kaip jaučiasi jo komandos žaidėjai, tačiau nemažai daliai tai gali būti tikras iššūkis, nes toks pasiekimas kauniečių komandai yra iš tiesų išskirtinis.

Tačiau čia pats Š. Jasikevičius dar kartą parodė savo tvirtą charakterį ir nugalėtojo mentalitetą, sakydamas, jog likę būsimi mačai yra puiki galimybė pakovoti dėl geresnių pozicijų, o tuo pačiu ir dėl namų pranašumo TOP turnyre.

„Mes turime kabintis į šitą situaciją kaip į didžiulį šansą pasiekti kažką, mes turime kabintis, jeigu norime eiti į atkrentamąsias varžybas, gauti teoriškai po 30 varžybų silpnesnį varžovą. Taip, kad tu gausi kuo silpnesnį varžovą, tuo galbūt daugiau šansų tau ketvirtfinalyje. O kodėl nekovoti dėl namų pranašumo?Iš dienos į dieną reikia gyventi ir po to žiūrėti, kur esame ir kur stovime“, – konferenciją apibendrino Š. Jasikevičius.alt
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama