Reklaminis skydelis

LaVarui atsibodo Lietuvoje? Tėtušis viešai pradėjo piktintis V. Šeškaus treniruotėmis: nuo jų mano berniukai tapo blogesni, o Lietuvoje jie suminkštėjoMartynas Bendikas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

LaVaras Ballas vėl švystelėjo akmenį į Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipos ir jos vyriausiojo trenerio Virginijaus Šeškais daržą. Treniruotėmis Lietuvoje nepatenkintas LaMelo ir LiAngelo Ballų tėvas tinklalapiui Krepšinis.lt papasakojo, jog į Ispaniją savo sūnus jis išsivežė tam, jog šie nepamirštų sunkiai dirbti.Ballų šeima beveik visą praėjusią savaitę praleido Barselonoje, todėl LaMelo ir LiAngelo praleido „Vytauto“ treniruotes“. Vis dėlto LaVaras patikino, kad jo sūnūs neatostogavo. Realybės šou „Ball in the Family“ žvaigždė tinklalapiui Krepšinis.lt sakė, jog išvykę jie treniravosi kokybiškiau nei Lietuvoje.

„Mano berniukams reikėjo atsigauti ir pakrauti baterijas, tačiau į Barseloną nevykome atostogauti. Sunkiai dirbome kiekvieną dieną, išvykę treniravomės savarankiškai. Berniukams reikia daugiau mėtyti, tai jiems yra svarbu. Turėjome gerą pertrauką, kurios metu berniukai suprato, kad reikia nepamiršti individualaus tobulėjimo ir sunkiai dirbti. Kai kuriuos dalykus tiesiog turime daryti eidami savo keliu.

Suprantu, kad Lietuvoje dėl mūsų išvykų atsiranda spekuliacijos.

„O ne, Ballai išvažiavo į Barseloną“, „O ne, jie paliko komandą“.

Klausykite, berniukai ten dirbo daugiau, nei jie tai gali daryti čia. Jie kilnojo svorius, bėgiojo. Barselonoje tam buvo visos galimybės. Mano berniukai Lietuvoje kol kas neblizga ne tik dėl to, jog negauna atlikti pakankamai metimų, bet ir dėl treniruočių proceso spragų. Berniukai netgi tapo prastesni.

Aš išsiaiškinau, kad LaMelo ir LiAngelo neprogresuoja, nes Prienuose treniruotės yra per lengvos. Jose tiesiog imituojamas darbas ir švaistomas laikas. Čia jiems nereikia gerinti fizinio pasirengimo, greitai bėgioti, taip grūdintis ir didinti ištvermę. Mano vaikinai yra kariai, tačiau Lietuvoje jie suminkštėjo“, – pasakojo LaVaras.Kalbėdamas apie savo vaikų minkštumą, LaVaras pirmiausia žiūri į LaMelo. Šešiolikmetis jau kurį laiką negali sugrįžti į aikštelę: iš pradžių įžaidėjas kentėjo nugaros skausmus, o dabar susirgo. LaVaras mano, jog LaMelo gali žaisti, tačiau tam jis yra tiesiog nenusiteikęs.

„Noriu, kad LaMelo tobulėtų, bet pirmiausia jam reikia būti sveikam. Jis jautė nugaros skausmus, sirgo. Manau, kad dabar jis yra praradęs ritmą ir sugrįžti į rungtynes jam bus nelengva. Kasdieniniai masažai čia nepadės, todėl esu tas, kuris vis primena jam, kad atvykome čia rungtyniauti. Jis turėtų greitai būti pasiruošęs. Man 50 metų, jei turėčiau sveikatos problemų, jas išspręsti užtruktų ilgai. LaMelo yra šešiolikmetis, atsitiesti jis turėtų gerokai greičiau.

LaMelo tiesiog turi pradėti apšilinėti ir tuomet jis pasijus geriau. Dabar turiu vaikiui pasakyti: „Klausyk, suprantu, kad tau šiek tiek skauda, bet tu vis dar gali parodyti, ką moki. Žinoma, nesiplėšyk ir nežaisk kaip maniakas, atlik perdavimus, mesk būdamas laisvas, tau nereikia apsivaryti trijų ar keturių žmonių“. Jei LaMelo žaistų taip, jam būtų gerokai lengviau įsivažiuoti ir pamiršti visus skausmus“, – kalbėjo LaVaras.

„Betsafe-LKL“ autsaiderių gretose rungtyniaujančių amerikiečių tėvas pirmadienį tikėjosi LaMelo išvysti ant parketo rungtynėse su Alytaus „Dzūkija“, tačiau V. Šeškus sirguliuojančiam snaiperiui šanso nesuteikė.

„Vytautas“ pralaimėjo, o antras pagal rezultatyvumą komandoje buvo 14 taškų per 27 minutes pelnęs LiAngelo. LaVaras atskleidė, kad būtent vidurinysis sūnus dabar yra didžiausias jo rūpestis.

„Dveji metai Lietuvoje vis dar yra planas, kurį esu numatęs LaMelo. Dėl to nė kiek neabejoju ir nesirūpinu. Dabar labiau rūpinuosi ne juo, o LiAngelo. Šiuo metu jam sekasi labai gerai, kitą sezoną jis jau žais NBA. Noriu matyti jį „Lakers“ klube. Jis daug dirba individualiai“, – sakė LaVaras.

LaMelo ir LiAngelo tėvas taip pat papasakojo apie tai, ką su Tomu Pačėsu veikė Lenkijoje.

Po Europą keliaujantis amerikietis paneigė įvairius gandus ir tikino ieškantis draugų, o ne naujų namų savo sūnums.

„Lenkijoje leidau laiką su draugais. Daug kalbėjausi su T. Pačėsu. Gerai praleidau laiką. Barselonoje taip pat susitikau su draugais. Negana to, turėjau šansą ten su savimi nusivežti ir berniukus, galėjome praleisti laiko kartu.

Reikia suprasti, jog draugų turiu visur, nes „Big Baller Brand“ yra globalus reikalas. Man patinka žmonės Europoje. Ieškau čia draugų, o ne naujos komandos savo vaikams. Pabaigsime pradėtus reikalus Lietuvoje. Vis dar manau, kad mano berniukai yra teisingoje vietoje“, – kalbėjo LaVaras.

Tuo metu pats prieniškių treneris V. Šeškus po Alytuje pralaimėtų rungtynių situaciją su Ballų šeima pavadino nenormalia ir apgailestavo, kad amerikiečiai su komanda nesitreniruoja pilnavertiškai. „Vytautas“ LKL turnyro lentelėje yra paskutinis ir rizikuoja iškristi iš čempionato.alt

alt


Martynas Bendikas | DELFI.lt ir Krepsinis.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama