Reklaminis skydelis

Š. Jasikevičius – apie seriją su „Olympiakos“: reikia dar labiau sužvėrėti (VIDEO)Trečiadienį istorinį žygį Eurolygos atkrintamosiose varžybose pradės Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, kurie Graikijoje susikaus su pajėgia Pirėjo „Olympiakos“ ekipa.Taikos ir draugystės stadiono arenoje reguliarųjį sezoną pabaigusios komandos atkrintamosiose susikaus vėl, o tai bus pirmas kartas turnyro istorijoje, kai ketvirtfinalyje žais paskutiniame ture kovoję klubai.

Prieš išvykdamas su ekipa į Graikiją, kauniečių strategas Šarūnas Jasikevičius sakė, kad tokios svarbos mačuose ypač didelę reikšmę turi širdies atidavimas susitikime ir šaltas protas.

Kalbėdamas apie pagrindinius priešininkų žaidėjus, Š. Jasikevičius išskyrė G. Printezio svarbą, žaidėjo, kuris reguliariajame sezone praleido abu mačus prieš kauniečius.

„Jis vienas geriausių žaidėjų Eurolygoje, tai žaidėjas, kurį sunku sustabdyti vienas prieš vieną, todėl turime būti pasiruošę kelis gynybos variantus. Tačiau vis tiek manau, kad svarbiausi dalykai bus, ar esame pasiruošę kentėti, ar esame pasiruošę atiduoti visą save ir žaisti disciplinuotai. Nemanau, kad tai bus labai graži serija, turbūt „Olympiakos“ negalima aplošti žaidžiant labai gražiai. Manau, kad tai bus labai sunki fizinė serija, kur lems detalės ir lengvų taškų nedalijimas“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

Anot stratego, tokiuose mačuose reikia dar labiau sužvėrėti tiek patiems žaidėjams, tiek ir visam kolektyvui, be to, bus būtina kreipti dėmesį į detales, nedalyti laisvų taškų.

„Kažkiek žaidėjams akcentus sudėliojau, kad čia yra atkrintamosios, kad dar turi kilti koncentracija, turi kilti atsidavimas. Galbūt neturime kažkokių Eurolygos atkrintamųjų patirties, bet yra daug žaidėjų žaidę už savo rinktines įvairiose sunkiose situacijose. Patirties faktorius yra, bet tai yra tik vienas iš tų faktorių, yra dar aibė kitų dalykų, ir tikiuosi, kad tai nebus pagrindinis aspektas šioje serijoje“, – sakė Š. Jasikevičius.

altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama