Reklaminis skydelis

„Vytauto“ žaidėjai LaMelo Ballą išdėjo į šuns dienas: pasakė tai, kas buvo akivaizdu (Karjerą tęs tėvo įkurtoje lygoje)LaMelo Ballas buvo arogantiškas ir tingus. Tokius teiginius ESPN žurnalistui Jeffui Goodmanui iššsakė vienas, neatskleidžiamas Prienų-Birštono „Vytauto“ žaidėjas.Tai buvo akivaizdu sekant „Ball in the family“ realybės šou epizodus, kuriuose LaMelo dėl to gaudavo daug pylos ir iš tėvo LaVaro.

„LaMelo ši patirtis nebuvo itin gera. Jis mažai žaidė Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Vienas iš buvusių ekipos draugų jį apibūdino kaip arogantišką ir tingų. Jam niekad nerūpėjo procesas. LaMelo žaidė nedisciplinuotai ir nė kiek nepatobulėjo. O tai buvo pagrindinis tikslas šešiolikmečiui – tapti geresniu ir tobulėti. Dauguma „Vytauto“ žaidėjų pripažino, kad jis taip niekada ir neįsitraukė į komandą“, – kalbėjo J.Goodmanas.Jo manymu, 16-metis turės rimtų problemų, norėdamas suspindėti aukščiausiu lygiu ir patekti į NBA. Ne dėl talento stokos, kurio jam pakako būti tarp dešimties geriausių moksleivių krepšininkų visoje JAV.

„Vyriausias sūnus Lonzo turi įgimtą talentą ir išnaudoja galimybes. LaMelo tikrai yra talentingas, bet neturi jokios disciplinos“, – pabrėžė jis.

Būdamas „Vytauto“ klube LaMelo nemiegodavo naktimis, o telefonu bendraudavo su draugais, žaisdavo kompiuterinius žaidimus, maitinosi vien greitu maistu ir treniruotėse bei rungtynėse būdavo apsnūdęs.

***

Vėlų penktadienio vakarą pranešama, kad LaMelo Ballą karjerą tęs tėvo LaVaro įkurtoje JBA lygoje, kurioje kovos aštuonios komandos.

Tai bus pirmasis šios lygos sezonas, kuris startuos birželio 20 d.

alt
TV3.lt ir BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis