Reklaminis skydelis

Rusų eksperto nuomonė: „Žalgiris“ pajėgus patekti į finalą, bet dar vienam žygdarbiui jėgų neužtektųDELFI.lt ir Krepsinis.lt

Artėjantį savaitgalį Belgrade prasidės Eurolygos Finalo ketverto varžybos, kuriose dalyvaus ir didžiausiu Europos krepšinio sezono atradimu tapęs Kauno „Žalgiris“. Prieš artėjančią sezono atomazgą savo mintimis apie abi laukiančias kovas dalijasi įvairių Europos šalių krepšinio ekspertai, specialistai ir žurnalistai.„Finalo ketverto pelene“ jau pramintų Šarūno Jasikevičiaus auklėtinių laukia akistata su čempionų titulą ginančiais Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkais, vadovaujamais tituluočiausio Eurolygos trenerio Željko Obradovičiaus.

Kitame pusfinalyje jėgas išbandys Maskvos CSKA ir Madrido „Real“ komandos.

Be abejo, CSKA komandai ir jos laukiančioms kovoms rusai skiria didžiausią dėmesį, tačiau nuošalyje neliko ir antrasis pusfinalis tarp „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbahče“.

Jį trumpai apžvelgęs šios šalies krepšinio ekspertas, buvęs Rusijos moterų ir vyrų rinktinių treneris Borisas Sokolovskis mano, kad „Žalgiris“ yra pajėgus perkopti pusfinalio barjerą, tačiau finale kauniečiams jėgų gali ir neužtekti.„Žalgirio“ ir „Fenerbahče“ galimybės patekti į finalą lygios – 50/50, – įsitikinęs B. Sokolovskis. – Palaikyti Lietuvos čempionų Belgrade susirinks ne vienas tūkstantis gerbėjų, Serbijoje jie pasistengs sukurti panašią atmosferą, kokia būna „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Kiekvienose rungtynėse Š. Jasikevičiaus auklėtiniai demonstruoja nepaprastą atsidavimą, beveik neabejoju, kad norėdami nugalėti šiame turnyre jie mes absoliučiai visas jėgas. Tačiau jeigu „Žalgiris“ pateks į finalą, ten jam reikės susitikti su kitu galingu favoritu. Ir abejoju, ar kauniečiams pakaktų jėgų dar vienam žygdarbiui.“

„Bet kuriuo atveju, „Žalgiris“ yra didžiausias šio sezono atradimas. Neturinti tikrų žvaigždžių, gana kuklaus biudžeto komanda pateko į Finalo ketvertą. Be abejo, tai yra didžiulis Š. Jasikevičiaus – nepaprastai charizmatiško žmogaus, kovotojo iki kaulų smegenų – nuopelnas. Jis sugebėjo savo auklėtiniams įskiepyti nugalėtojų mentalitetą“, – pridūrė 64-erių treneris.

Anot jo, Belgrado „Kombank“ arenoje didžiausių vietos krepšinio gerbėjų simpatijų turėtų sulaukti CSKA komanda.

„Rusija ir Serbija – broliškos šalys, pats ne kartą tai pajaučiau būdamas Belgrade. Jeigu CSKA pateks į finalą, o maskviečių varžovu bus „Žalgiris“, serbai tikrai palaikys CSKA. O jeigu CSKA susirems su „Fenerbahče“, sirgaliai simpatizuos turkams, nes juos treniruoja Ž. Obradovičius“, – tvirtino B. Sokolovskis.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

altDELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama