Reklaminis skydelis

Per Eurolygos finalinio ketverto atidarymą Ž. Obradovičius atskleidė Šaro triukus: jis vėl mus bandys šįvakar kažkur išsivesti (VIDEO)Kauno „Žalgirio" krepšininkai trečiadienio vakarą atliko pirmuosius metimus šių metų Eurolygos finalo ketverto mieste Belgrade, o ketvirtadienio popietę ekipos kapitonas Paulius Jankūnas ir treneris Šarūnas Jasikevičius dalyvavo oficialioje finalinio ketverto atidarymo ceremonijoje ir surengtoje spaudos konferencijoje.Panašu, kad įtampos finaliniame ketverte mažiausiai ir jaučia pastarasis, nes spaudos konferencijos metu nevengė pajuokauti apie rytdienos oponentą Ž. Obradovičių, teigdamas, kad su pastaruoju geriau susitikti trenerių dvikovoje, nei kautis aikštėje.

„Jei esi finaliniame ketverte ir grūmiesi prieš Željko, tai jau pasako apie tavo pajėgumą. Antra, mes suprantame, kad bus tikrai sunki kova, esu tikras, jie bus puikiai pasirengę, jie žais kantrų ir gerą krepšinį, esu tikras, kad bus sunku, bet taip ir turi būti", – kalbėjo Š. Jasikevičius.Savo ruožtu legendinis Ž. Obradovičius, paklaustas apie vyrukus, sėdinčius greta, su kai kuriais turėjusius daug reikalų, susijusių su krepšiniu, sakė, kad tai didžios asmenybės, kai kurie jų buvo garsūs krepšininkai, dabar lipa karjeros laiptais kaip treneriai ir, kaip matome, jiems sekasi iš tiesų gerai.

Čia pat treneris pridėjo pokštą apie tai, kokių triukų prieš finalo ketvertą ėmėsi kauniečių strategas Š. Jasikevičius.

„Taip, turėjau galimybę praleisti laiką su Dimitriu, Pablo ir Šarūnu. Mes jau startavome vakar vakarą. Nėra lengva, jie gerokai jaunesni. Šaras ir vėl bando mus visus išsivesti kažkur ir šį vakarą. Žinoma, kiekvienas bando žaisti tomis kortomis, kurias turi", – publikai ir Š. Jasikevičiui leipstant juokais pasakojo Ž. Obradovičius.altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama