Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Žalgirį“ geresniu už CSKA pavadinęs Š. Jasikevičius: šitie vyrai – daugiau nei fantastiški (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Kauno „Žalgiris“ išgyveno Maskvos CSKA šturmą ir pirmą kartą Eurolygos istorijoje iškovojo trečią vietą.Po įspūdingai užbaigto sezono „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius dar kartą prisipažino, kad myli savo auklėtinius.

„Mes nustojome žaisti, tiesiog nustojome žaisti. Iki tol žaidėme neįtikėtinai ir staiga sustojome. Jie įmetė kelis sudėtingus metimus, bet manau, kad šiandien laimėjo geresnė komanda.

Atiduodu pagarbą CSKA klubui, kuris turi puikius žaidėjus ir trenerį, bet mano vyrai buvo net ne fantastiški, o dar daug daug kartų geresni. Aš juos myliu, nors jie mane ir varo iš proto“, – šypsojosi strategas.

„Ši pergalė daugiausia reiškia fanams ir Lietuvai. Žmonės Kaune ir kitų miestų gatvėse dabar turbūt labai laimingi. Net ir Londone bei Čikagoje, kur lietuvių daug. Jie stebi „Žalgirį“, nes tai – visos Lietuvos komanda.Tikiuosi, kad mano žaidėjai pagaliau supras, kokie geri jie yra, ir kad buvo per vieną gerą mačą galbūt net nuo Eurolygos titulo. Neįtikėtinas sezonas mums visiems, ir mes per jį paaugome kartu“, – sakė Šaras.

Primename, kad pirmą kartą šiame amžiuje kelią į Finalo ketverto turnyrą prasiskynę 1999-ųjų turnyro čempionai žalgiriečiai Eurolygos mažojo finalo rungtynėse dėl trečios vietos susitiko su absoliučiu reguliariojo sezono nugalėtoju Maskvos CSKA, kurio biudžetas – penkis kartus didesnis nei „Žalgirio“ (apie 45 mln. eurų – prieš 8,5 mln.).

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

altReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama