Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Žalgirio“ radare – dar vienas Lietuvos rinktinės narys (VIDEO)Nors sezonas Kauno „Žalgiriui" dar nesibaigė, vis garsiau kalbama apie kauniečių komplektacijos ir planų braižymo pradžią naujam sezonui.Kol viešojoje erdvėje svarstoma, kas iš ekipos žaidėjų liks ir kitą sezoną, kurie greičiausiai paliks Kauną ir, svarbiausia, ar pavyks komandos vairininką Šarūnas Jasikevičių įtikinti dar metus dirbti su „Žalgiriu", klubo vadovai, panašu, jau pradeda rimtai dairytis krepšininkų.

Dar prieš kurį laiką sklido kalbos, kad kauniečiai rimtai susidomėjo Vokietijos krepšinio lygoje rungtyniaujančiu Thomasu Walkupu, o šiandien pasirodė žinių, kad Kaune norima matyti ir Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėją.Kaip praneša 24sek.lt, žalgiriečių klubo vadovybė užmetė tinklus ant „Žalgirio" sistemoje užaugusio, tačiau vėliau į Ispaniją ir Vokietiją karjeros tęsti pasukusio Mariaus Grigonio.

Anot 24sek.lt, Kauno klubo vadovai ir anksčiau dairėsi į šį gynėją, tačiau šiais metais pokalbiai su M. Grigoniu yra itin rimti ir kauniečiai galbūt ryžtųsi išpirkti Mariaus sutartį.

Gynėjas šiame sezone Berlyno ALBA ekipoje renka beveik po 12 taškų ir beveik 11 naudingumo balų.

M. Grigonis žinomas kaip puikus gynybos specialistas, taip pat žaidėjas, turintis taiklią ranką ir galintis reikiamu metu įskraidinti ne vieną tritaškę bombą.alt


Alfa.lt


Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama