Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„B Tribūna“ toliau pyksta: „V. Micičius nesistengė sustoti ir tyčia įsirėžė į mūsų vėliavas. Tai serbiškas poelgis“ (Legendinė D. Zavacko „mėšlo krūva“)Pirmadienio vakarą dar nesibaigus antrosioms LKL finalo serijos rungtynėms Vilniuje tarp "Lietuvos ryto" ir Kauno "Žalgirio", visas internetas ir socialiniai tinklai mirgėjo pranešimais iš šio mačo. Tačiau tai nebuvo žinutės apie tai, jog sostinės klubas po daugiau nei 7 metų pertraukos LKL finalo rungtynėse įveikė žalgiriečius. Visiems kur kas labiau nei galutinis rungtynių rezultatas parūpo vilniečių sirgaliaus išpuolis prieš "Žalgirio" gynėją Vasilije Micičių.Po Roko Giedraičio pražangos ketvirtojo kėlinio pradžioje įsibegėjęs V. Micičius įsirežė į už krepšio esančių "Lietuvos ryto" sirgalių grupės "B Tribūna" sektoriaus tvoras, ant kurių kabojo fanų vėliavos. Smūgio būta nesilpno - tvorą nuo nuvirtimo sulaikė šalia buvę fanai.

"V. Micičius uždėjo rankas ant mūsų vėliavų ir kelias akimirkas jų netraukė ir labai provokuojančiai žiūrėjo į mūsų tribūną bei kažką serbiškai burbtelėjo. Mūsų vėliavos mums yra šventas dalykas ir jo niekam, o ypač mirtiniems varžovams, negalima liesti", - sportas.info sakė vienas " B Tribūnos" atstovų.

Tačiau vieno sirgaliaus reakcija į šį įvykį peržengė ribas. Nusileidęs iš aukštesnių eilių sparčiai eidamas stumtelėjo V. Micičių į nugarą. Iškart po to vyrukas spėriai grįžo į savo vietą, o apsauga į įvykį nesureagavo. Situaciją nuo pradžių galite matyti vaizdo įraše:

"Reikia pripažinti, kad fano poelgis buvo karštakošiškas ir neapgalvotas, jis tiesiog veikė pagautas emocijų. Bet tokiose situacijose, kai reaguojama staigiai, nespėsi apmąstyti visų už ir prieš. Bet tokių veiksmų pateisinti mes negalime ir jis pats supranta blogai padaręs. Šiose rungtynėse mūsų sektorius kūrė nuostabų palaikymą, prieš rungtynes buvo iškelta milžiniška choreografija, garsas viso mačo metu buvo vienas geriausių šį sezoną, tačiau tai niekam neįdomu, mūsų žiniasklaidai reikia skandalų.  Žinote, niekas neįžvelgia šioje situacijoje V. Micičiaus blogų veiksmų - jis net nesistengė sustoti ir tyčia įsirėžė į mūsų vėliavas. Tai serbiškas poelgis, jis tikrai žinojo, kas jo laukia po to", - kalbėjo "B Tribūnos" atstovas.V.Micičių pastūmęs sirgalius šįryt pats atvyko į policijos komisariatą Vilniuje ir su pareigūnais aptarė tai, kas vyko rungtynių metu. Kadangi nei "Žalgirio" klubas, nei pats V. Micičius, nei "Siemens" arena ar rungtynėse dirbusi saugos tarnyba kol kas į pareigūnus nesikreipė, tai „drąsuoliui“ gręsia nuobauda pagal administracinių nusižengimų kodekso 481 straipsnį. Taigi, sirgaliui gali tekti patuštinti piniginę nuo 30 iki 140 eurų, o taip pat sulaukti draudimo lankytis viešuose sporto renginiuose nuo 6 mėn. iki dviejų metų.

Lietuvoje tai ne pirmas toks išpuolis prieš krepšininkus. 2013-aisiais meilę Lietuvos krepšiniui deklaruojantys broliai Maciai  iš Latvijos po rungtynių prie "Žalgirio" arenos palaukė Madrido "Real" žaidėjo Rudy Fernandezo ir smogė jam į veidą. Tačiau tąkart socialinėje erdvėje sirgaliai buvo sutikti kaip didvyriai. Bet nuo to laiko broliams Maciams uždrausta lankytis "Žalgirio" arenoje.

Dar anksčiau, 2009 m. Kauno sporto halėje nuo šeimininkų sirgalių nukentėjo "Lietuvos ryto" žaidėjai. Penktosiose LKL finalo rungtynėse kilęs incidentas prasidėjo po to, kai Vilniaus ekipos krepšininkas Donatas Zavackas žiūrovams parodė nepadorų gestą. Tuo metu kauniečių sirgaliai apipylė varžovus smulkių daiktų kruša, apliejo Steponą Babrauską ir D. Zavacką alumi, o vienas fanas dar ir bandė pastarąjį paauklėti D.Zavacką kumščiais. Po rungtynių krepšininkas Kauną pavadino „mėšlo krūva“ ir taip užsitraukė amžiną "Žalgirio" sirgalių neapykantą.

alt


Sportas.info

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama