Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Naujas krepšinio monstras: skautų radare - 213 cm milžinas, kuriam dar tik 12 metų (VIDEO)Krepšinio skautus visada žavėjo išskirtinių fizinių duomenų žaidėjai. Prie tokių tikrai galima priskirti ir 12 metų 213 cm ūgio kanadietį Olivier Rioux.Itin anksti išstypęs jaunuolis tik vasarį atšventė dvyliktąjį gimtadienį, tačiau branda yra gerokai pralenkęs savo amžių.

Kanadietis tarp bendraamžių didelės konkurencijos nesulaukia ir atrodo tarsi vyras tarp vaikų.

Viename iš prestižinių trylikamečių turnyrų „MARCA Villa de La Roda“ jis atstovaudamas Paryžiaus „Frenchy Phenoms“ komandai finale pelnė 26 taškus ir atvedė savo klubą į pergalę prieš vieną produktyviausių Europos talentų kalvių Madrido „Real“ – 90:89.

Tiesa, jo amžiaus vaikinai dar žaidžia su mažesnio dydžio kamuoliu ir meta į žemesnį krepšį, o tai tik suteikia O.Rioux papildomų pranašumų.

Be to, ekspertai pabrėžia, kad norint iš tikrųjų atskleisti kanadiečio įgūdžius jam reikėtų suteikti pajėgesnės konkurencijos.Vis dėlto aukštaūgis neprimena kitų per anksti užaugusių savo kolegų – jis atrodo gana plastiškas, neblogai valdo kamuolį ir gali atakuoti iš vidutinio nuotolio.

O.Rioux yra patekęs į pajėgiausių Europos klubų radarą ir jau kitą sezoną gali papildyti Madrido „Real“ talentų gretas.

Štai kaip O. Rioux atrodė būdamas 10 metų:alt
TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama