Reklaminis skydelis

Triumfuojančio „Žalgirio“ emocijos – iš arti: skanduotės, cigarai, juokeliai, Šaro šokis ir skambutis mamai (VIDEO) (FOTO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Po sėkmingo sezono Eurolygoje mažai kas abejojo, kad kauniečiai neapgins „Betsafe – LKL“ čempiono titulo, tačiau nuaidėjus paskutiniam sezono švilpukui „Žalgirio“ krepšininkai ir vėl pasinėrė į euforiją.Traukdami pergalės cigarus patys kauniečiai teigė, kad išankstinės prognozės „Žalgiriui“ buvo ne į naudą – pergalės šioje serijoje buvo pasiektos tikrai sunkiai, paskutinėse rungtynėse (80:70) kovoti taip pat teko iki paskutinių minučių.

„Buvo momentai, kai kažkuriuo metu įvykdavo lūžis rungtynėse. Mums žaidimo tikrai nepavyko kontroliuoti. „Lietuvos rytas“ žaidė tikrai gerai, vyko gera kova. To lygio, kokį demonstravome Eurolygoje, mums parodyti nepavyko“, – po rungtynių rūbinėje sakė Edgaras Ulanovas.

„Serija buvo sunki, visi nurašė „Lietuvos rytą“. Niekada taip nebūna, kad finale viskas klostosi lengvai. Visos komandos finale kovoja ir niekada pergalių neatiduoda“, – sakė Artūras Milaknis.

Tuo tarpu pergalės kalviu tapęs Brandonas Daviesas vos grįžęs į rūbinę čiupo telefoną ir vaizdo skambučiu susisiekė su mama.

„Mama, aš noriu, kad tu žinotum – mes čempionai!”, - kalbėjo B. Daviesas.

Sutraukę pergalingus cigarus ir gurkštelėję alaus, vėliau krepšininkai linksmybes pratęsė greta „Žalgirio“ arenos. Čia į žalgiriečių šėlsmą įsitraukė ir Jonas Valančiūnas, anksčiau pats atstovavęs ne Kauno, o Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai.

Visas žalgiriečių šventimas:alt

altDELFI.lt ir Krepsinis.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama