Reklaminis skydelis

Bendrauti su D. Adomaičiu vengęs M. Brazys nesitiki stebuklų iš sugrįžtančių rinktinės veteranųMartynas Bendikas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Pirmąjį sezoną Vilniaus „Lietuvos ryto“ trenerių štabe pabaigęs Mindaugas Brazys poilsio kol kas dar turės palaukti. 35-erių specialistas kimba į darbus su Lietuvos rinktine, kurios reikalus pastarosiomis savaitėmis buvo nustūmęs į šalį. Nors jau po savaitės nacionalinė komanda žengs ant parketo, treneris atskleidė, jog iki šiol su Dainiumi Adomaičiu jis beveik nebendravo.Nuo ateinančio sezono M. Brazys su D. Adomaičiu darbuosis ne tik Lietuvos rinktinėje, bet ir pavadinimą pakeitusiame „Ryto“ klube, kuriame nacionalinės komandos vyriausiasis treneris pakeis Rimą Kurtinaitį. Kolegos pastaruoju metu buvo atitolę būtent dėl kalbų, kurios pasklido dar sezono metu.

„Jeigu atvirai, aš buvau labiau įnikęs į finalus ir mažai bendravau su Dainiumi. Pastaruoju metu sklandė gandai dėl jo ateities Vilniaus klube (oficialiai apie D. Adomaičio paskyrimą „Ryto“ treneriu paskelbta penktadienį), todėl mes atsijungėme vienas nuo kito. Dabar jau pradėsime bendrauti.Aš turiu kontraktą kitam sezonui, todėl mano ateičiai vyriausiojo trenerio pasikeitimas įtakos neturi. Pasirodžius naujienoms apie Dainių, nei aš jam skambinau, nei jis man. Tiek jis norėjo palikti mane ramybėje, tiek aš norėjau nuo to atsiriboti ir susikaupti finalinėms kovoms“, – sakė M. Brazys.

Šis trenerių tandemas praeityje kartu yra dirbęs ir Klaipėdos „Neptūno“ ekipoje. Krepšinis.lt paklaustas, ar naujienos apie D. Adomaičio paskyrimą jam yra džiugios, M. Brazys tikino, kad asistentui nėra didelio skirtumo, kokiam treneriui tenka talkinti.

„Aš gyvenime neturėjau problemų nė su vienu vyriausiuoju treneriu. Mano darbas yra padėti treneriams, o visi yra skirtingi ir reikalaujantys skirtingų dalykų. Mano darbas yra prisitaikyti. Kas beliktų, aš su tuo treneriu dirbsiu ir atstovausiu klubui“, – sakė M. Brazys.

Kalbant apie rinktinę, M. Brazys lengvo sugrįžimo į rinktinę nežada veteranams – pirmąją sezono dalį mažai žaidusiam, o vėliau klubą pakeitusiam J. Mačiuliui bei visą antrąją sezono dalį praleidusiam M. Kalniečiui.

Pastarasis į rinktinę pakviestas dėl gynybos, o Krasnodaro „Lokomotiv“ klube sezoną baigęs 33-ejų J. Mačiulis rinktinės trenerių štabui kol kas kelia nemažai klaustukų. M. Brazys teigė suprantantis, kodėl Rusijos žiniasklaida pavadino jį „naudingu, bet nebe tokiu, kaip anksčiau“.

„Pakvietėme Mantą, nes daugiau galvojome apie gynybą, o apie Joną sunku kažką pasakyti. Matote, kai žmogus žaidžia visą sezoną simboliškai vienoje komandoje, po to atvažiavus į kitą komandą reikia greitai įsilieti į naują kolektyvą... Tai nėra paprasta.

Nemanau, kad jam lengva bus ir dabar. Vis dėlto tai yra kolektyvas, kuris kartu yra kažką nuveikęs. Jie vieni kitus žino. Be to, tai yra atstovavimas šaliai, kas yra papildoma motyvacija. Manau, kad šie žaidėjai tikrai mums padės“, – sakė M. Brazys.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


Martynas Bendikas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama