Reklaminis skydelis

NBA legenda sumalė į miltus Eurolygą: tai siaubingo lygio turnyrasMadrido „Real“ klube pastaruosius sezonus spindėjęs Luka Dončičius sulaukė kvietimo rungtyniauti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje.Naujokų biržoje slovėną trečiuoju šaukimu pasirinko Atlantos „Hawks“, tačiau netrukus tarp komandų įvyko mainai ir talentingasis žaidėjas atsidūrė Dalaso „Mavericks“ klube.

Ir nors daugelis nekantriai laukia šio žaidėjo debiuto stipriausioje pasaulio lygoje, anaiptol ne visi juo žavisi.Vienas tokių – buvusi NBA žvaigždė, o dabar lygos apžvalgininkas Charlesas Barkley.

11 kartų NBA „Visų žvaigždžių“ dalyvis pareiškė, jog Dončičiaus laimėti Eurolygos finalo ir sezono bei Ispanijos lygos MVP titulai tvirtina ne apie 19-mečio jaunuolio talento galimybes, o apie „absurdišką varžybų lygį“.„Netikiu užsienio turnyrais, – NBA čempiono Scoto Pollardo laidoje „Planet Pollard“ teigė Barkley. – Būdamas 18-os, jis tapo MVP. Na, man tai pasako tik viena, kad jis žaidė siaubingo lygio turnyre. Nė vienas 18-metis negali dominuoti prieš suaugusius vyrus ir man nė kiek nerūpi, kokie nevykę tie suaugusieji,“ – žodžių į vatą nevyniojo NBA legenda.

alt


TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama