Reklaminis skydelis

„Ryto“ marškinėlių nepriėmęs J. Mačiulis atskleidė, jog Vilniaus klubas praeityje rimtai juo domėjosi (VIDEO)Sezoną Krasnodaro „Lokomotiv“ klube baigęs, tačiau šiuo metu sutarties su jokia ekipa neturintis bei laisvuoju agentu tapęs Jonas Mačiulis prieš Lietuvos rinktinės stovyklą apsilankė pokalbių laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“.Niekam ne paslaptis, jog laidos vedėjas Justinas Jankevičius yra aistringas Vilniaus „Ryto“ aistruolis, neretai apsilankantis ir rungtynėse, tad pokalbio metu jis nusprendė papokštauti – įteikė buvusiam Kauno „Žalgirio“ puolėjui sostinės ekipos marškinėlius su J. Mačiulio pavarde ir 88-uoju numeriu.

Vis dėlto kauniečiui ši dovana ne itin patiko – jis marškinėlių nepriėmė bei liepė laidos vedėjui padėti juos ten, kur buvo. Negana to, J. Mačiulis atskleidė, jog „Rytas“ jį viliojo ir klubo vadovų lygmeniu, kuomet prieš septynerius metus, puolėjui atsigaunant po sunkios kryžminių raiščių traumos, kvietė jį į savo komandą. J. Mačiulis tikino, kad buvo susitikęs su Vilniaus komandos vadovais, tačiau derybų į tolesnį bendradarbiavimą neišvystė.

„Ne, tikriausiai nelabai, – į klausimą, ar kada nors žaistų „Ryte“, atsakė J. Mačiulis. – Man „Rytas“ yra skambinęs, esu su tais žmonėmis susitikę, pasikalbėję iš pagarbos, bet priėjome nuomonės, kad ten nežaisiu.“Kur kas rimčiau Lietuvos rinktinės puolėjas vertina galimybes apsivilkti gimtojo Kauno „Žalgirio“ klubo aprangą. Vienam iš laidos žiūrovų uždavus klausimą, ar puolėjas sutiktų kitąmet žaisti Lietuvos čempionų gretose, J. Mačiulis rimtai atsakė, kad „jeigu tik pasiūlys“.

Tiesa, dabar jau 33-ejų krepšininkas atskleidė, kad buvo laikas, kai jį „Žalgirio“ vadovai buvo nuvertinę. J. Mačiulis prisiminė, kad būdamas dar paauglys sulaukė griežto Kauno ekipos vadovų verdikto.

„Antrajame Lietuvos divizione pradėjau žaisti, kai man buvo 16 metų, tačiau pirmą savo atlyginimą gavau tik sulaukęs 17-os. „Žalgirio“ vadyba tuomet man pasakė, kad nesu perspektyvus ir sakė, kad iš manęs nieko nebus. Užėjome pasikalbėti dviese, tačiau pavardžių neminėsiu. Tas kitas komandos draugas vėliau išėjo į NBA, o klubo vadovai man pasakė, kad esu niekas, o ten yra NBA. Kad man mokėti negali, o jam mokės“, – pasakojo J. Mačiulis, omenyje greičiausiai turėdamas kartu ėjusį Martyną Andriuškevičių, vėliau pašauktą NBA naujokų biržoje, tačiau lygoje neįsitvirtinusį bei anksti baigusį karjerą.

J. Mačiulis pokalbyje atskleidė, kad pirmasis jo atlyginimas būnant 17-os metų siekė apie 300 litų, o taip pat prisiminė, kad vėliau jam teko stažuotis ir Kėdainių „Nevėžio“ ekipoje, kol galiausiai, 2005-aisiais, jis pravėrė ir pagrindinės „Žalgirio“ komandos duris.Pokalbio pabaigoje J. Mačiuliui buvo užduotas klausimas ir apie žaidėją, su kuriuo jam žaisti buvo maloniausia. Puolėjas ilgai atsakymo neieškojo.

„Diamantidis yra labai paprastas ir ramus žmogus už aikštelės ribų, be jokių užklasinių veiklų. Aikštėje rasdavome bendrą kalbą. Klube su juo žaisti buvo vienas malonumas“, – teigė su graiku Atėnų „Panathinaikos“ klube žaidęs krepšininkas.altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama