Reklaminis skydelis

PAMATYKITE: JAV drebina skandalas - moksleiviai be gailesčio daužė teisėjus ir trenerį (VIDEO)Sekmadienį Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) esančiame Atlantos mieste vykusios eilinės moksleivių krepšinio lygos rungtynės netikėtai pavirto į masines muštynes.Vaizdo įraše užfiksuota, kaip Hiustono „Raptors“ ir Čikagos „R.A.W. Athletics“ komandų krepšininkai pačioje rungtynių pabaigoje nesuvaldo emocijų.

Masinės muštynės kilo po arbirtų užfiksuotos techninės pražangos. Filmuota medžiaga atskleidžia, jog kautynių metu daug kliuvo ir dvikovos teisėjams, jose dalyvavo ir vienos iš komandų vyriausiasis treneris.

„Twitter“ ir „YouTube“ paskyroje greitai išplito du kraupias muštynes užfiksavę vaizdo įrašai, kurie privertė sunerimti ne vieną.

Daugelis internautų pasmerkė tokį vaikų ir trenerio elgesį bei reikalavo griežčiausių baudų. Anot jų, tokiam jaunimui krepšinio aikštelėje nėra vietos.

Naujienų agentūra ESPN skelbia, jog prieš prasidedant gatvės stiliaus muštynėms, Hiustono „Raptors“ ekipą turėjo užtikrintą persvarą.

„Paskutinės minutės pertraukėlės metu savo vaikinams pasakiau, kad priešininkai mūsų tikrai neįveiks krepšinio aikštelėje, todėl turime būti pasiruošę bet kam“, – kalbėjo „Raptors“ ekipos strategas Bobby Benjaminas.

alt
TV3.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama