Reklaminis skydelis

M. Kalnietį į savo gretas vilioja T. Parkerio valdomas klubasNuo vasario mėnesio nuo Milano „AX Armani Exchange" suolo nepakilęs bei galiausiai nuo ekipos net atsiskyręs Mantas Kalnietis patraukė Prancūzijos krepšinio žvaigždei priklausančio klubo dėmesį.Tinklalapis Basketeurope.com skelbia, kad lietuviu susidomėjo Tony Parkerio valdoma Vilerbano ASVEL komanda, pateikusi jam konkretų pasiūlymą.

Europos taurėje žaidžiantis klubas ruošiasi jau po metų greičiausiai įvyksiančiam sugrįžimui į Eurolygą – jeigu tik klubas atitiks keliamus reikalavimus, stipriausio žemyno turnyro vadovai yra pažadėję suteikti prancūzams vietą turnyre. Tiesa, praėjusiame sezone ASVEL rezultatai nebuvo patys geriausi – Prancūzijoje jie iškrito ketvirtfinalyje, o Europos taurėje – „Top 16" etape.

Savo ruožtu M. Kalnietis vis dar turi metus galiosiančią sutartį su Milano komanda, tad vienašališkai pasirašyti sutarties su jokiu klubu negali. Daugiau nei pusę milijono eurų per sezoną Italijoje uždirbantis M. Kalnietis taip pat nedega noru nutraukti sutarties tuo atveju, jei jam nebūtų pasiūlyta solidi kompensacija.

Prieš kelias dienas buvo pasklidę gandų ir apie dar vienos komandos – Ulmo „Ratiopharm" iš Vokietijos – susidomėjimą įžaidėju. Tiesa, tiek Basketnews.lt, tiek 24sek.lt šaltiniai tokią informaciją paneigė.altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama