Reklaminis skydelis

Pakeliui į „Žalgirį“? „Olympiakos“ nutraukė derybas su kauniečius dominančiu P. HenryNors dar prieš kelias dienas buvo skelbiama, kad Kauno „Žalgirį" dominęs Pierria Henry pasirinko Pirėjo „Olympiakos" klubą, panašu, kad amerikiečiui su graikų klubu susitarti nepavyks.„Eurohoops" praneša, kad po tris dienas trukusių intensyvių derybų „Olympiakos" nusprendė atsiimti savo pasiūlymą ir baigti pokalbius su žaidėju ir jo atstovais. Taip pat teigiama, kad P. Henry ir jo agento reikalavimai Pirėjo klubui nuolat augo, o tai įsiutino graikų ekipos vadovus – šie nesitaikstė su žaidėjo diktuojamomis sąlygomis bei atšaukė derybas.

Šio žaidėjo Pirėjo klube norėjo naujasis komandos vairininkas Davidas Blattas, kuris jį laikė vienu pagrindinių savo taikinių. Vis tik „Olympiakos" be P. Henry turi ir daugiau variantų užpildyti įžaidėjo pozicijai.Šiuo metu amerikietis rungtyniauja NBA Vasaros lygoje, tačiau abejojama, kad jis rasti darbą už Atlanto. Europoje jo paslaugomis be „Olympiakos" domėjosi ir „Žalgirio" bei Eurolygoje debiutuosiančios Las Palmaso „Gran Canaria Herbalife" vadovai, o dabar į šio krepšininko medžioklę turėtų įsijungti ir Europos taurėje žaisianti Kazanės „Uniks", kuri grupės varžybose bus ir Vilniaus „Ryto" varžove.

„Olympiakos" kiek anksčiau suviliojo kitą „Žalgirį" dominusį amerikietį – Nigelą Williamsą-Gossą, kuriam pasiūlė trejų metų 2 mln. JAV dolerių sutartį.

Praėjusį sezoną Bursos „Tofaš" ekipos garbę gynęs P. Henry Europos taurės turnyre vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 25 minutes, pelnydavo po 10,9 taško, atlikdavo po 4,6 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo po 3,5 ir rinkdavo po 16,5 naudingumo balo.alt

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama