Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Atostogaujantis Š. Jasikevičius atsisveikino su A. Toupane'u: esu įsitikinęs, kad „Olympiakos“ klube jį pamilsDELFI.lt ir Krepsinis.lt

Ispanijoje sudalyvavęs savo vardo jaunųjų įžaidėjų stovykloje, Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius pasinėrė į atostogų malonumus. Tačiau net ir laisvu nuo darbo metu jį pasivijo žurnalistų klausimai.Kaip skelbia Graikijos žiniasklaida ir pats Šarūnas Jasikevičius savo „Instagram“ profilyje, atostogoms lietuvis tradiciškai pasirinko Mykonos salą, kurioje jau spėjo papozuoti su aštuonkojų čiuptuvais.

Tačiau graikų žurnalistai Šarą pasivijo savo klausimais apie Axelį Toupane'ą, kuris paliko Kauno „Žalgirį“ ir karjerą tęs Pirėjo „Olympiakos“ komandoje, treniruojamas Davido Blatto.

Apie buvusį savo auklėtinį iš Prancūzijos Š. Jasikevičius galėjo pasakyti tik pačius gražiausius žodžius.„Axelis yra nuostabus žmogus, aš jį tikrai pamėgau. Tai krepšininkas, kurį savo gretose nori turėti kiekvienas treneris, kiekviena komanda. Jį tikrai pamils „Olympiakos“ klube, esu tuo įsitikinęs. Jis – komandinis žaidėjas, sugebantis savo ego paaukoti komandos vardan“, – apie 25-erių prancūzą kalbėjo Šaras.

„Axelis – visuomet agresyvus, yra labai greitas, energingas, todėl puikiai žaidžia, kai turi daugiau erdvės. Be to, jis tiesiog puikus ginant savo krepšį – vienas geriausiai besiginančių žaidėjų Eurolygoje.

Axelis turi ilgas rankas, puikiai dirba kojomis ir gintis gali beveik bet kurioje pozicijoje. Jis daug dirba individualiai, aikštėje visuomet nori kovoti, tačiau šis charakterio bruožas pasireiškia ir treniruotėse, ir per visą jo karjerą. Esu įsitikinęs, kad Axelis eis tolyn, kadangi jis yra pasišventęs krepšiniui“, – toliau pagyrimus buvusiam žalgiriečiu žarstė Š. Jasikevičius.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt

DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama