Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Kodėl M. Jordanas per dieną surūko 6 cigarus? (Traukdavo dūmą ir prieš rungtynes)Kaip galvojate, ar žmogui surūkyti 6-is cigarus per vieną dieną yra normalu? Veikiausiai daugelis galvojate, jog tokia kasdienė „dozė“ yra rimtas iššūkis sveikatai.Tačiau legendiniam NBA krepšininkui Michaeliui Jordanui tai nė motais – būtent jis yra ta persona, kuri „išdūmina“ 6-is cigarus per dieną. Tą jis viešai atskleidė žurnalo „Cigar Aficionado“ atstovams.

Taip, jūs gerai supratote, tai leidinys skirtas visiems, kurie pamišę dėl cigarų.

M.Jordanas „traukia dūmą“ gatvėse, viešuose renginiuose, vakarėliuose, žaisdamas golfą ar duodamas interviu žiniasklaidos atstovams ir jam nesvarbu, ką apie šį įprotį galvoja aplinkiniai.

Pirmasis cigaras – ypatinga proga

Akylos akys pastebi, jog cigarai žymųjį krepšininką „persekioja“ dar nuo legendinių laikų, kai jis kartu su Čikago „Bulls“ komanda laimėdavo vieną čempionų titulą po kito.

NBA legenda puikiai pamena dieną, kai surūkė savo pirmąjį cigarą gyvenime. Tai nutiko iškart po 1991-ais metais laimėto pirmo NBA finalo jo karjeroje.Tada „Bulls“ klubo savininkas Jerry Reindsdorfas komandos rūbinėje visiems komandos krepšininkams išdalino po pergalės simbolį – cigarą.

M.Jordanas visada buvo pamišęs dėl pergalių ir panašu, jog tapęs NBA čempionu pametė galvą ir dėl cigarų.

Tačiau kodėl būtent 6 cigarai per dieną? Atsakymas paprastas – M.Jordanas NBA čempionu tapo 6-is kartus.Rūkydavo prieš rungtynes

Bendraudamas su „Cigar Aficionado“ žurnalistais legendinis krepšininkas atskleidė, kodėl pamilo cigarus.

„Pamenu, tai buvo eilinės NBA rungtynės. Arenoje turėjome būti šeštą valandą, buvo dar likę daug laiko iki dvikovos pradžios, o mes įstrigome milžiniškoje automobilių spūstyje.Supratau, jog arenoje būsime maždaug už pusantros valandos, o automobilyje kaip tik turėjau gerų cigarų kolekciją. Pagalvojau, kodėl neužkūrus cigaro, kol stovime kamštyje ir nieko neveikiame. Nuo to laiko vykdamas į namų rungtynes visada rūkydavau cigarus, tai tapo savotišku ritualu“, - išdavė seną paslaptį M.Jordanas.

Įdomu, jog krepšininkas prisiminė dar 1993-iais metais įvykusią istoriją, o profesionalo karjerą jis baigė 2003-iais.Cigarai gyvenimo nesugriovė

Pastovus cigarų rūkymas jam nesutrukdė tapti šešis kartus NBA čempionu ir penkis sykius geriausiu lygos žaidėju.

Be to, daugelis ekspertų, gerbėjų ir netgi ilgamečių priešininkų jį pagrįstai vadina geriausiu visų laikų pasaulio krepšininku.

Šiuo metu 55-erių amerikietis yra NBA lygoje rungtyniaujančios Šarlotės „Hornets“ savininkas.

Metų pradžioje „Forbes“ paskelbtame turtingiausių pasaulio žmonių sąraše paaiškėjo, jog buvusio krepšininko turtas įvertintas net 1,85 mlrd. JAV dolerių.Nė vienas atletas sporto istorijoje niekada nebuvo turėjęs tokios įspūdingos sumos savo banko sąskaitoje.

Vien sutartis su „Nike“ jam kasmet garantuoja bent 100 mln. JAV dol.

Nieko nestebina ir tai, jog po skyrybų su žmona, M.Jordanui kompaniją palaiko seksualus modelis iš Kubos Yvette Prieto.

Šalia naujosios 39-erių metų žmonos, legendinis krepšininkas taip pat traukia vieną cigaro po kito ir džiaugiasi gyvenimo grožiu:Ir dar keli faktai...

Be jokios abejonės, krepšinio istoriją pakeitęs amerikietis „dūmina“ cigarus ir savo prabangiuose apartamentuose, specialiai tam skirtame kambaryje.

Čia jis leidžia laiką su draugas, žaidžia pokerį ir stebi filmus per milžinišką ekraną patogiai įsitaisęs odiniuose krėsluose.

Tuo metu cigarų dūmus iš mėgstamiausio legendos kambario šalina aukščiausio lygio filtravimo sistema – bent šeši cigarai per dieną jai vienas malonumas.Buvusio krepšininko aistra cigarams atsispindi net ir „Nike“ produkcijoje – specialiai pirmajam M.Jordano cigarui paminėti sukurti sportiniai bateliai „Air Jordan 6 Retro Cigar“.

Beje, kaip galvojate, kodėl antroji legendinio krepšininko žmona yra kilusi iš Kubos?

Ši sala garsėja geriausiais cigarais visame pasaulyje ir rinkdamasis savo antrąją žmoną M.Jordanas apie tai tikrai susimąstė.

alt
TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis