Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

G. Antetokounmpo: Nejaučiu jokio spaudimo. Spaudimas - kai neturi ką valgytiMilvokio "Bucks" komandos lyderis ir NBA žvaigždė Giannis Antetokounmpo nesikuklina duodamas interviu."Pasijutau išrinktuoju tuo momentu, kai tapau NBA žaidėju. Nejaučiu jokio spaudimo, - teigia graikas. - Žinote, kas yra spaudimas? Kai neturi ką valgyti. Čia tai spaudimas. O tame, kad esi talentas su didžiule perspektyva, nėra jokio spaudimo.

Noriu pasakyti, kad visos svajonės išsipildo, jei daug dirbate, tikite tuo ir nepasiduodate. Bus blogų dienų, bet jei pasitikite savimi, sulauksite pasisekimo.Pradėjome viską nuo nulio ir viso šito pasiekėme. Tačiau dabar privalome toliau dirbti, privalome likti kuklūs. Dešimt metų su broliu dalijomės vieną sportbačių porą. Nieko neturėjome, pamenu, kai Thanasis pasirašė pirmą kontraktą, jam skyrė dvi ar tris poras. Duodavo jas man. Pasitreniruodavau ir jam grąžindavau."

Praėjusiame sezone 23 metų 211 cm ūgio puolėjas per susitikimą vidutiniškai rinkdavo 26,9 taško, atkovodavo po 10 bei perimdavo 1,5 kamuolio, atlikdavo 4,8 rezultatyvaus perdavimo ir blokuodavo 1,4 metimo.alt
Eurobasket.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis