Reklaminis skydelis

Legendinis vokietis D. Nowitzki: „L. Dončičius yra geresnis, nei buvau aš“Naują gyvenimo ir krepšinio etapą NBA lygoje pradėsiantis slovėnas Luka Dončičius – viena didžiausių artėjančo sezono intrigų. Apie tai, kaip jaunajam talentui seksis stipriausioje krepšinio lygoje, ekspertai ir analitikai nenustoja diskutuoti nuo pat tos dienos, kai L. Dončičius pasirašė sutartį su Dalaso „Mavericks“. Legendinis šios komandos krepšininkas Dirkas Nowitzki turi ir savo nuomonę.

Tiesa,  40-metis vokietis antradienį, kalbėdamas apie būsimą 19-metį komandos draugą, išreiškė labiau ne nuomonę, o begalinį susižavėjimą. D. Nowitzki atviravo, kad jaunasis „Mavericks“ krepšininkas dabar žaidžia geriau, nei jis pats, būdamas tokio paties amžiaus.

„O, taip. Luka yra geresnis, nei jo metų buvau aš. Pats galėjau mesti į krepšį, bet niekada taip gerai nemačiau aikštės, kaip mato šis 19-metis. Jūs tik pažiūrėkite, kaip jis žaidžia du prieš du, juk jau dabar Luka tai daro kaip Chrisas Paulas ir kiti.

Būs ypatingai smagu stebėti jo žaidimą. Ypač turint omenyje tai, kad jis tai darys su tokiais aukštaūgiais kaip DeAndre Jordanas ar Dwightas Powellas“, – kalbėjo vokietis D. Nowitzki.Taip pat „Mavericks“ senbūvis akcentavo ir nuolatinį L. Dončičiaus darbą bei neįtikėtinus gabumus jaučiant ir matant veiksmą aikštėje.

„Jis nuolat sunkiai dirba ir man tai patinka. Kai Luka turi kamuolį – jis tiesiog neįtikėtinas. Žaidimas du prieš du jau dabar yra aukščiausio lygio, jo aikštės matymas taip pat puikus.Tiesa sakant, negalėjau patikėti, kad prieš save matau 19-metį. Tikiu ir tikiuosi, kad šis talentas mūsų komandoje praleis nemažai laiko“, – būsimu komandos draugu žavėjosi D. Nowitzki.

Vokietis prisiminė ir savo pirmąjį sezoną NBA, kuris, tiesą sakant, klostėsi itin sudėtingai. Būtent dėl to D. Nowitzki akcentavo ir jauniems žaidėjams keliamą spaudimą, kurio reiktų vengti.

„Prieš 20 metų aš pats praėjau tą patį. Milžiniški lūkesčiai, spaudimas, tikrai nebuvo lengva. Atvykus iš Europos sunku prisitaikyti prie daugybės dalykų, reikia adaptacijos.

Man tai užtruko visą pirmąjį sezoną, todėl nenoriu daryti papildomo spaudimo L. Dončičiui ir tikiuosi, kad jis prisitaikys greičiau“, – šyptelėjo 40-metis vokiečių krepšinio simbolis.

Luka Dončičius praėjusį sezoną tapo jauniausiu istorijoje Eurolygos MVP žaidėju. Taip pat, 2017-aisiais slovėnas atvedė savo nacionalinę komandą iki Europos čempionato nugalėtojų pakylos.
TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis