Reklaminis skydelis

Lietuvos rinktinės treniruotė – su NBA žvalgais ir pragaro nuojauta (VIDEO)Lietuvos rinktinė šiandien surengė vienintelę treniruotę rungtynių arenoje, o komandos treneris Mindaugas Brazys pasidalijo mintimis apie artėjančią dvikovą.

Trenerio teigimu, laukia itin sunki dvikova, šeimininkams tai ypač svarbios rungtynės, todėl Lietuvos rinktinės koncentracija turėtų būti maksimali.

„Ne paslaptis, kad tai komanda, kurioje yra du NBA žaidėjai, ir žaidimas yra formuojamas apie šiuos du žmones. Jų gynyba bus svarbiausias akcentas, žinoma, K. Simono ir dar dviejų aukštaūgių po krepšiais“, – žurnalistams sakė M. Brazys.

Anot jo, Kroatijos krepšinio žvaigždės mėgsta labiau pulti nei gintis, tai galėtų būti vienas iš raktų į šių žaidėjų neutralizavimą ar bent kažkokį laisvių suvaržymą.

Trenerio teigimu, prognozuoti, ką bus parengę kroatai, ganėtinai nelengva, iš jų galima tikėtis visko: viename mače jie būna itin agresyvūs, kitame žaidžia visiškai priešingą krepšinį.„Kiek girdėjau, nors arena nėra labai didelė, visi bilietai išparduoti, žmonės sėdės labai arti, žinome, kokie jie gali būti sirgaliai. Tikimės tokios pragariškos atmosferos“, – reziumavo M. Brazys.

Beje, vienintelę Lietuvos rinktinės treniruotę „Gradski vrt“ arenoje įsitaisę po krepšiu stebėjo „Cavaliers“ atstovai.

Klubo žvalgas Europoje, buvęs garsus Slovėnijos vidurio puolėjas Primožas Brezecas ir jo kolega po pratybų pabendravo su aukštaūgiu Artūru Gudaičiu. Būtent „Cavaliers“ ekipai dabar anapus Atlanto priklauso teisės į Milano „AX Armani“ (Italija) gretose žaidžiantį lietuvį.

Ketvirtadienį komandų viešbutyje Osijeke P. Brezecas aplankė ir būsimą A. Gudaičio tiesioginį oponentą – pernai „Cavaliers“ klube debiutavusį A. Žižičių.
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis