Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Š. Jasikevičius po pirmos pergalės: jie bėga, griūna, nori viską daryti, bet tai yra gerai (VIDEO)Mantas Jokubauskas, Rokas Skurdauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Kauno „Žalgiris“ įsirašė pirmąją pergalę naujai startavusiame „Betsafe-LKL“ sezone. Savų žiūrovų akivaizdoje kauniečiai 103:66 pamokė Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ ekipą.

Po rungtynių vyriausiasis žalgiriečių strategas Šarūnas Jasikevičius įvertino sezono startą bei naujai prie komandos prisijungusius žaidėjus.

„Smagu pradėti sezoną pergale, smagu, kad susirinko tiek žiūrovų. Žaidimu nesame labai patenkinti. Pirmoji pusė buvo labai bloga, gal kiek koją pakišo startinis jaudulys, bet nesinori labai daug ieškoti pasiaiškinimų. Antra rungtynių pusė buvo kiek geresnė“, – apie pergalingą mačą kalbėjo Š. Jasikevičius.

Paklaustas, ar pirmoje pusėje „Žalgirio“ komandai trūko drąsos, Š. Jasikevičius turėjo kitokią nuomonę.

„Nemanau, kad pirmoje pusėje trūko drąsumo. Greičiau trūko šalto proto. Manau, kad žaidėjai jautė jaudulį, bet tai tik pradžia ir galų gale jie turės su tuo susitvarkyti“, – sakė komandos strategas.

Paprašytas įvertinti jaunimo pasirodymą Š. Jasikevičius negailėjo komplimentų Rokui Jokubaičiui ir Donatui Sabeckiui.„Rokas sužaidė visai neblogai. Jis jaunas ir jam nėra lengva žaisti pirmųjų rungtynių. Kartais jam išeina geriau, kartais blogiau. Svarbu, kad stengtųsi.

Donatui sunku pereiti į visai naują sistemą, tačiau jo karjeros šuolis yra didelis. Nesitikime iš jo didelės pagalbos, svarbiausia, kad jis turi žinoti savo vaidmenį. Jis yra geras vaikinas ir tikiuosi, kad eis tik į priekį“, – apie komandos naujokus kalbėjo Š. Jasikevičius.

Šeštadienio rungtynėse kai kuriais momentais Brandonas Daviesas, Marius Grigonis ir Thomas Walkupas atrodė perdegę, tačiau, pasak Š. Jasikevičiaus, jis liko patenkintas savo žaidėjų kovingumu.

„Brandonas visada pasižymi begaline energija ir kartais jos būna per daug. Šiais metais gavome ir Marių, ir Thomasą, kurie bėga, griūna, nori viską daryti ir kartais pažeidžia taisykles, bet tai yra gerai, ateityje jie išmoks, kur galima rizikuoti, o kur ne“, – sakė strategas.

Paklaustas apie galimą papildymą kauniečių strategas nebuvo kalbus.

„Žinote, papildymas gali būti rytoj, gali ir po 3-4 keturių savaičių. Turime kelis žmones, kuriuos sekame ir situacija kol kas nesikeičia“, – teigė treneris.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt
Mantas Jokubauskas, Rokas Skurdauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama