Reklaminis skydelis

„Ryto“ naujokas geidė Eurolygos, bet patenkintas ir Vilniumi (VIDEO)Mindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Rampų šviesoje nelauktai atsidūręs Deividas Sirvydis netrukus turės vėl pasislinkti į šešėlį. 18-metis gynėjas Kazanėje (Rusija) galėjo pasireikšti net pusvalandį, bet jo žaidimo laikas sutrumpės, nes ketvirtadienį į Vilnių atvyko ilgai „Ryto“ ieškotas pastiprinimas – atakuojantis gynėjas iš JAV Manny Harrisas.

Buvęs Atėnų AEK (Graikija) atakų lyderis praėjusiame sezone buvo išrinktas naudingiausiu FIBA Čempionų lygos ir Graikijos taurės varžybų krepšininku, tad potencialių darbdavių dėmesio vasarą jam trūkti neturėjo.

Bet M. Harrisas laukė Eurolygos komandų pasiūlymų, trumpai treniravosi su Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ir ta pačia „Unicaja“. Vis dėlto sutarties prieš save Detroite gimęs žaidėjas taip ir neišvydo, todėl turėjo nuleisti lūkesčių kartelę.

„Aš ir mano agentas pasirinkome strategiją neskubėti ir sulaukti geriausio varianto. Negaliu pasakyti, ko man pritrūko, to reikėtų klausti klubų. Jei atvirai, nežinau. Aišku, turiu kur tobulėti, tačiau, šiuo atveju, galbūt tiesiog nebuvau tinkamu laiku tinkamoje vietoje. Norėjau į Eurolygą, bet bus gerai ir čia. Man tai – gera galimybė. Atvykau į stiprią komandą, turinčią progą daug nuveikti“, – kalbėjo „Ryto“ naujokas.Apie savo žaidimą gynėjas daug neišsiplėtė.

„Mėgstu laimėti, įnešti energijos ginantis ir puolant. Tiesiog myliu krepšinį“, – sakė M. Harrisas.

M. Harrisas vilniečių gretose gali debiutuoti jau šeštadienio rungtynėse su Alytaus „Dzūkija“.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt


Mindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama