Reklaminis skydelis

„Pacers“ nesužavėjo eksperimentas su D. Saboniu: pažadas lietuviui liks neištesėtas?Trečią sezoną Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje netrukus pradėsiantis Domantas Sabonis negali būti ramus dėl vietos starto penkete.

Pasibaigus praėjusiam sezonui Indianos „Pacers“ klubo atstovai ne kartą viešai deklaravo, jog norėtų dažniau matyti lietuvį pradedantį rungtynes komandos starto penkete.

Jam netgi puse lūpų buvo pažadėta vieta starto penkete, tačiau šis pažadas gali likti taip ir neištesėtas.

Pagrindinė to priežastis – lietuvis kartu su kitu perspektyviu puolėju Mylesu Turneriu sunkiai dera aikštelėje tuo pačiu metu.

„Pacers“ klubo treneris Nate‘as McMillanas atskleidė, kad artėjančiame sezone jis neplanuoja dažnai leisti žaisti kartu D.Sabonį ir M.Turnerį.Nors dar visai neseniai vasarą strategas ne kartą užsiminė, jog norėtų šį tandemą dažniau matyti kartu aikštelėje, draugiškose rungtynėse jie kartu ant parketo praleido vos 73 sekundes.

„Tokia sudėtis nėra mūsų stiprybė, ypač kai varžovai žaidžia žema sudėtimi. Buvo daug kalbų apie Domo ir Turnerio žaidimą kartu... jie yra tos pačios pozicijos krepšininkai. Galime taip žaisti tik tada, kai varžovai turi aukštą sudėtį. Jie abu yra centrai ir vienam iš jų tenka žaisti ketvirtuoju numeriu“, - „Pacers“ klubo žiniasklaidos atstovams teigė N.McMillanas.

Statistika taip pat neigia šio dueto naudą. Praėjusiame sezone jie kartu rungtyniavo 268 minutes ir tada „Pacers“ per šimtą atakų pelnydavo 6,2 taško mažiau nei oponentai, nors vidutiniškai Indianos klubas rinkdavo 1,2 taško daugiau nei priešininkai.NBA apžvalgininkai pastebi, jog D.Sabonio viena stiprybių yra derinys „du prieš du“, o kai lietuvis aikštėje su M.Turneriu, jis turi atsitraukti prie tritaškio linijos ir nebeišnaudoja šio žaidimo elemento.

Tuo met pats Domantas Sabonis sutinka daryti tai, kas bus geriausia jo komandai.

„Turėjau puikų tarpsezonį. Vasarą daug dirbau ir labai laukiu sezono pradžios. Tikėjausi draugiškose rungtynėse žaisti šiek tiek daugiau kartu su Turneriu, tačiau treneris žino, kas komandai yra geriausia. Nesvarbu, kokia bus sudėtis, mes su Turneriu visada atiduodame visas jėgas“, - akcentavo D.Sabonis.

Indianos „Pacers“ klubas oficialų NBA sezoną pradės spalio 18 dieną, kai susitiks su Memfio „Grizzlies“ komanda.

TV3.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis