Reklaminis skydelis

R. Kurtinaitis įrodė savo tiesą: iš „Chimki“ prisiteisė solidžią pinigų sumąBe darbo po karjeros etapo Vilniaus „Ryte" likęs Rimas Kurtinaitis gali sau leisti kurį laiką paatostogauti.58-erių strategas prisiteisė net pusės milijono eurų kompensaciją iš Maskvos srities „Chimki" komandos, kuri atleido lietuvį 2016-ųjų pradžioje. R. Kurtinaičio sutartis turėjo galioti iki pat 2018-ųjų, o jo skundą patenkino FIBA Arbitražo teismas.

Be 500 tūkst. eurų kompensacijos, R. Kurtinaitis iš buvusio klubo sulauks ir papildomų sumų už bylinėjimosi (1 950 eurų) ir kitas išlaidas (8 600 eurų).FIBA Arbitražo teismo paviešintame dokumente atskleista, jog R. Kurtinaitis su Rusijos klubu buvo pasirašęs trejų metų 1 milijono eurų sutartį, tačiau po jo sudarymo Pamaskvėje išdirbo vos ilgiau nei pusmetį.

„Chimki" klubą R. Kurtinaitis iš viso treniravo beveik penkerius metus, o vėliau trumpai dirbo Italijoje bei pusantrų metų praleido „Ryte". Vis tik po praėjusio sezono jam teko užleisti savo kėdę Dainiui Adomaičiui.Alfa.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis